Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti is oda adtátok volna a...

Ti is oda adtátok volna a nyakláncot?

Figyelt kérdés
Párom meghalt 7 honapja sajnos! Még mindig nem birtam feldolgozni. Sogörnöm elkérte a ezüst nyakláncát hogy adjam oda a fiának a ballagására. mondva a testvére is biztos igy tett volna és nem haragudna érte. Oda adtam mert ha nem adtam volna én lennék a szemét. kérdezte mennyi nem kértem semmit sem. Megnyugodtam hagy örüljön neki a fia,
2014. máj. 19. 22:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nem adtam volna oda.

Nem érdekelne, hogy ki mennyire tartana szemétnek.

2014. máj. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem adtam volna oda a halott párom ékszerét...
2014. máj. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
En is odaadtam volna. Szerintem helyesen cselekedtel...
2014. máj. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én odaadtam volna, persze csak ha nem ez lenne az egyetlen emlék, ami a páromtól rajtam maradt. Bár a sógornő is elég paraszt volt, honnan tudta, hogy a párod nem vett volna helyette egy másikat... ilyen dologgal takarózni... én odaadtam volna, de a véleményemet megmondtam volna.
2014. máj. 21. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!