Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti is oda adtátok volna a...

Ti is oda adtátok volna a nyakláncot?

Figyelt kérdés
Párom meghalt 7 honapja sajnos! Még mindig nem birtam feldolgozni. Sogörnöm elkérte a ezüst nyakláncát hogy adjam oda a fiának a ballagására. mondva a testvére is biztos igy tett volna és nem haragudna érte. Oda adtam mert ha nem adtam volna én lennék a szemét. kérdezte mennyi nem kértem semmit sem. Megnyugodtam hagy örüljön neki a fia,
2014. máj. 19. 22:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nem adtam volna oda, ezzel zsarolni, hogy ő úgyis oda adta volna meg szemétség.
2014. máj. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
41%
Én is odaadtam volna.
2014. máj. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Azt a nyakláncot nem. Biztos nem. Ha megengedhetem magamnak anyagilag(én speciel nem), akkor vagy vettem volna neki a boltban egy olyat, ami hasonló, vagy pénzt adtam volna neki, amennyi nekem a saját költségvetésemből telik, ideg,és anyagi összeroppanás nélkül.
2014. máj. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
37%
Persze, odaadtam volna.
2014. máj. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
49%
Persze hogy odaadnám, nincs abban semmi.
2014. máj. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
92%
Attól függ, milyen volt a kapcsolat a családban, mennyire voltak jóban a testvérek. Ha érzelmi okokból kérnék a nyakláncot, odaadnám, ha anyagi okok miatt, akkor meg finoman elküldeném őket melegebb éghajlatra.
2014. máj. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
77%

Ha számomra eszmei értéke lenne akkor nem adtam volna oda(inkább vettem volna másikat).

Amúgy a nyaklánc családban marad,nem cselekedtél rosszul!

Őszinte részvétem!

2014. máj. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
53%
Én is odaadtam volna a nyakláncot. Teljesen jól döntöttél!
2014. máj. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
53%
Én is odaadtam volna. Jól cselekedtél.
2014. máj. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Részvétem a párod miatt!


Én nem adtam volna oda, számomra apró dolgok is nagy jelentőséggel tudnak bírni. Ahogy olvastam a soraid úgy tűnt, hogy te is ilyen vagy. Tehát igen nagyvonalú gesztus volt tőled odaadni!

2014. máj. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!