Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Au pair, családváltás, vagy...

Au pair, családváltás, vagy hazamenetel?

Figyelt kérdés

Mármint, szóval nincs szerződésem a családdal, meg semmi, elvileg a megbeszéltek szerint szeptemberig maradnék, de nyárra semmiképp nem akarok maradni, elég gázos a helyzet. Igy most gondolkodom a családváltáson, vagy, hogy haza megyek. Mennyi időt kell hagynom a családnak? Mert nem vagyk biztos benne, hogy hamar talál mást, de én azt nem akarom kivárni. Én mikor ide jöttem, mi már bő 1,5 hónappal előtte elkezdtünk levelezni. Én még 2-3 hetet maradnék max! Megtehetem, hogy csak úgy itt hagyom őket 2-3 hét után? Mert nyilván nem tudná ellátni a házat stb., de biztos vagyok benne, hogy még abba is bele fog szólni, hogy melyik nap menjek haza, de én szerezném olcsóbban megvenni a repjegyet, mert mikor idefele jöttem is ráfizettem 10ezret az anyuka miatt.

Mit gondoltok? Ki hogy lépett le?


2014. máj. 17. 08:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha nincs szerzodesed, akkor ma is elmehetsz, semmi nem köt oda.
2014. máj. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mivel nincs szerződés, bármikor eljöhetsz onnan.

Beszélj minél hamarabb a családdal, hogy tudjanak valakit találni a helyedre. :)

2014. máj. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nincs szerződés igy akár most is össze pakolhatsz és mehetsz. nem vagy köteles megvàrni mig találnak mást.
2014. máj. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Okés, szerintem akkor az lesz, hogy most hétvégén beszélek velük, és megveszem a jegyem, ami kb 2-3 hét múlvára a legolcsóbb úgy is, addig meg találnak valakit, vagy sem, ez nem az én gondom már. Kicsit gondosz hozzá állás, de a nyáriszünetet nem szeretném itt tölteni, ebben biztos vagyok, az már túlmutatna rajtam ezekkel a gyerekekkel xD.
2014. máj. 17. 09:17
 5/8 anonim ***** válasza:
2-3 hét szerintem bőven elég idő, hogy találjon valakit, ha akar.
2014. máj. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
de miért vállaltad el nyárra is, ha most meg kitalálod, hogy nyári szünetben nem akarsz maradni? vagy olyan rossz?
2014. máj. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Jaja, a nyakamba szakadt egy egesz haztartas,minden amit egy anya csinalna az en nyakamba szakadt, a gyerekek szornyen neveletlenek, nem halgatnak ram, bar a szuleikre se igen ezt nyaron, mikor folyton otthon vannak nemlehet kibirni, a haz oriasi raadasul, a gyerekek meg szo szerint olik egymast.
2014. máj. 17. 16:23
 8/8 A kérdező kommentje:
Ez hetfotol pentekig 13-14 ora naponta.
2014. máj. 17. 16:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!