Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 18 evés vagyok, annyira...

18 evés vagyok, annyira vágyom egy gyerekre. Miért van ez? Beteges?

Figyelt kérdés
Van kistestvérem 7 evés, de nekem úgy érzem saját gyerek kellene. Nincs idősebb pasim , hogy annak nyomására.Tudom , előbb be kell fejezzem a sulit állasom kell legyen , de nagyon szeretnek!
2009. dec. 28. 15:13
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
92%

teljesen normális dolog, van akiben hamarabb alakul ki ez az igény, semmi különleges nincs benne. persze előbb be kell fejezni a sulit, és biztos anyagi forrás is kell, de kívánom h valóra váljon a vágyad :)


20/F

2009. dec. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
62%
Szia drága kicsi lány...benned megtaláltam régi önmagam..pontosan ezt éreztem én is amkior ennyi idős voltam,pedig buliztam éltem de mégis vágytam nagyon egy babára!!36 éves vagyok a baba akire vágytam 4 nap múlva 18!!Én megtettem megszűltem!!!18 évesen és én vagyok a legboldogabb ember a világon!!Hát ne hallgass senkire csak a szívedre és 18 év múlva te is 36 leszel és potyog a könnyed ha ránézel és arra gondolsz,NAGYON JÓL DÖNTÖTTÉL!!H agondolod írj privit vagy vegyél fel ,sn.re szívesen leszek a támaszod!!Puszi Andrea
2009. dec. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
87%
Én is ennyi idősen már nagyon vágytam gyerekre,DE azt is tudtam,hogy úgy akarok babázni,hogy ne keljen aggódnom minden apróságon(itt az anyagiakra értem). Arról nem is beszélve,hogy nagyon nem mindegy,hogy az ember kinek szül gyereket. Gondolj csak bele. Ha netán a kettőtök kapcsolata nem működik,akkor az apuka jó esetben el fogja időközönnként vinni a picit. Sajnos a legtöbb esetben harc is van a két szülő között. Amikor annyira várgy arra a picire,akkor gondolj csak arra,hogy szereted-e annyira a még nem is létező gyerekedet,hogy a legjobbat akarod neki, vagy inkább önző leszel és a saját érdekeidet nézed. Várj még pár évet, találd meg azt akivel leélnéd az életed,legyen végzetséged és egy állásod ahonnan elmehetsz szülni. Persze más mikor valaki véletlenűl lesz terhes,és ismerek olyat,aki nagyon jó anya lett,de olyat is,aki nem és azt a szegény gyereket senki se szereti,pedig anno rá is nagyon vágytak...
2009. dec. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
90%
azt ne felejtsd el, hogy nem babát válalsz! hanem embert! akinek késöbb tanítását kell álni, stb. nem marad kisbaba örökre!
2009. dec. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
90%

Teljesen normális, én 16 éves korom óta vágytam rá... 21 évesen meg is született az első lányom, de ekkor már 6 éve együtt voltam a párommal. Szerintem sokkal jobb az, ha viszonylag korán vállal az ember gyereket, nem 30 után, egyrészt mert a baba is valószínűbb, hogy egészséges lesz, és tovább fog élni (állítólag van erre vonatkozó tanulmány). Arról nem beszélve, hogy felépít az ember egy karriert, aztán meg hoppsz, otthon marad a gyerekkel, és kezdheti majd előröl az egészet, mert gyereket ugye nem a bölcsődének szülünk.

És a korai gyerekszülés nem zárja ki, hogy valaki tanuljon, én is elvégeztem az egyetemet a gyerekek mellett.

2009. dec. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
79%
El fog múlni, én is akartam gyereket 16 évesen is, szerencsére nem jött össze sose, most nagy xarban lennék egyedül egy gyerekkel... gondolkodj te is mielőtt vállalnál legyen egy biztos kapcsolatod, munkád, saját lakásod. 18 évesen te is gyerek vagy még.
2009. dec. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
49%

Teljesen normális érzés.Én is éreztem,és valószínű fogom is.25 vagyok van sajátom (5F)de ha látok egy babát mindig elfog a vágy.Érzelmi fejlődésed része.Gondolom nem jelenti azt,hogy most rögtön akarod.


Amidala

2009. dec. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
A 18evés az mit jelent? opp nem piszkálódásból,de én még ilyet nem hallottam!jót röhögtem : )amugy hogy segítsem a helyzeted,a nővérem 26 és terhes,én 16/L,és most hogy ez történik vele rengeteg kisgyerekkel találkozok,és amikor arra gondolok hogy nekem is valakim lesz,akkor nekem is eszembe jutnak ilyen dolgok,hogy mi lenne ha nekem is lenne gyerekem,de csak azért mert nagyon aranyosnak találom őket! : )
2009. dec. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

A 18evés az mit jelent? opp nem piszkálódásból,de én még ilyet nem hallottam!jót röhögtem


Ne haragudj de nem értem h ezzel mit akarsz.

2009. dec. 28. 20:53
 20/21 anonim ***** válasza:
előző vagyok : ) hát hogy olvasgattam a kérdések között és az éves helyett evést írtál : ) tényleg ne haragudj csak viccesnek találtam./én is szoktam hibázni :)
2009. dec. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!