Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 18 evés vagyok, annyira...

18 evés vagyok, annyira vágyom egy gyerekre. Miért van ez? Beteges?

Figyelt kérdés
Van kistestvérem 7 evés, de nekem úgy érzem saját gyerek kellene. Nincs idősebb pasim , hogy annak nyomására.Tudom , előbb be kell fejezzem a sulit állasom kell legyen , de nagyon szeretnek!
2009. dec. 28. 15:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
93%

ilyen korban szerintem ez a lányoknál gyakori


ha van stabil kapcsolat, egzisztencia, miért ne?

de ezek kellenek egy gyerekhez

2009. dec. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
86%
Én 16 éves vagyok, de ugyanígy vagyok vele. Anya szeretnék lenni minél előbb!
2009. dec. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Másfél honapa szakított velem a barátom, most nincs senkim. Szüleimmel élek. Most láttam kisbabákról pár kepét és meg könnyeztem is annyira kell nekem is.
2009. dec. 28. 15:19
 4/21 anonim ***** válasza:
95%
Az érzelmi fejlődésed része az anyai érzelmek megjelenése. Teljesen normális, de várj még a dologgal, míg az eszed is ezt fogja súgni :)
2009. dec. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
91%

Én meg az ellentéted vagyok. 20 éves, és nem érzek vágyat rá, semmi pozitív érzést nem váltanak ki belőlem.

Ezzel azt akarom mondani, hogy nem vagyunk egyformák. Nem beteges, ahogy az enyém se, szóval nyugi. :)

Esetleg nem lehet, hogy rossz életed van? Mert arra szokták mondani, hogy azért akar gyereket, hogy megcsinálja a saját jó családját és megadjon mindent a gyereknek, amit ő nem kapott meg. (szeretetre gondoltam, nem tárgyi dolgokra)

Addig is tanulj, ez a legfontosabb, utána dolgozz, legyen majd jó családi háttere, hogy boldog, kiegyensúlyozott szülő legyél. :)

Addig maradj a képeknél, más gyerekeinél, ha van, és tervezz, mit, hogyan szeretnél majd. :)

2009. dec. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
87%

Én is 16 éves korom óta vágyom babára. 20 éves vagyok és szülésznőnek illetve csecsemő és gyermekápolónak tanulok. Szerinted hogyan érzem magam? :)

De már le lett tárgyalva a párommal, hogy kb mikor vágunk bele a babaprojektbe. Türelmes vagyok.

2009. dec. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
80%
és mikor? ha nem titok :)
2009. dec. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
74%
Nem, beteges, de 18 évesen még nagyon nagyon fiatal vagy. Én hülyeségnek tartom, ha valaki 18-20 évesen vállal gyereket és nem tanul tovább. Minek úgy sietni? Szinte még gyerek vagy.
2009. dec. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

nem, nagyon jó családom van, mindent megkapok ami kell nekem úgy szeretet szintjen mint anyagi szinten.

Tudom, hogy nemnormális dolog 18 evésen gyereket csinálni de vágyom rá!

25 evés korom előtt, ha normálisan gondolkodok nem is szeretnek. Addig elvégzem az egyetemet és lesz munkám, remélhetőleg állasom és pasim is:)

2009. dec. 28. 15:30
 10/21 A kérdező kommentje:
Nem szerettem volna, csak vágyom rá nagyon. Úgy érzem felelős tűdnek lenni érte is , jobban felnevelnem most is mint egyes 30 evések!
2009. dec. 28. 15:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!