Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem akar velem lenni a...

Ha nem akar velem lenni a párom, miért nem mondja, miért játszmázik?

Figyelt kérdés

Tudom, kérdezzem tőle, kérdeztem, vagy nem válaszol, vagy a következőket....

Szóval 5 éve vagyunk együtt, 4 éve együtt élünk. Egy ideje már nem érdeklem, pl egyre később jön haza, korábban mikor itt volt a gyereke, mindig bevontak a dolgokba, most csak elvonulnak. Egyik hétvégén a gyerek van itt, a másikon, meg direkt valami programot szervez, amire azt mondja, ha akarok menjek, ha akarok, ne. Soha nem mondja, hogy szeretné, hogy menjek, vagy csináljunk együtt bármit, pedig fél évvel ezelőttig mindent együtt csináltunk. Márcsak azért sem tudok vele tartani, mert ahol élünk ház, közel sincs kész, minden hétvégén van mit csinálni, de havi egy hétvégét sem segít, bár papíron minden az övé. Kérdeztem, akkor én se csináljak semmit, mert így nem jutunk előrébb, azt mondta, ha nincs kedvem, ne csináljak. Azt mondta nem költ a házra, mert előbb engem akar kifizetni (költöttem sokat a házra), majd utána. De ha engem fizet ki, akkor pl esélytelen, hogy saját családunk legyen, mert most kevés a hely, a másik szintet kellene befejezni.

Mondtam, ez így nem kapcsolat, döntse el mit szeretne. Azt mondta, neki mindegy. Szerinte ez már nem jó kapcsolat (szerintem se), de ő elküldeni nem fog, mert jobb mint a semmi, ha akarok menjek el (a pénzem nélkül, amit talán pár év múlva visszaad, de ez a legkevesebb).


Egy férfinek hogy lehet mindegy (ez a szava járása a kérdéseimre), hogy a párja elmegy-e vagy sem? Ha kiszeretett, miért nem fejezzük be? Azt mondta, ha elmennék, nem keresne már új barátnőt, ő szépen eléldegélne a gyerekével (kisgyerek). Előttem egy nőcsábász volt, így nehéz elhinni, hogy valaki nem akr több párkapcsolatot.


5 év együttlét után, jogos, hogy legalább magyarázatot várok, miért mindegy, hogy vagyok-e neki, mikor korábban még családot akart? Hogy ne érezzem magamat kevésnek attól, hogy ennyire nem számítok? Vagy ez a célja?


Nekem evidens hogy vége, elmegyek, de valaki mondja meg, minden férfi ilyen tutyi-mutyi, és nem mer dönteni?


2014. máj. 15. 14:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Dönteni már döntött, ezt közölni nem meri. Fizessen csak ki, aztán hussanj, mert egy nőnek gyorsabban ketyeg az óra, ne vesztegesd az idődet erre az emberre.
2014. máj. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mondom, évek, mire kifizet, én csak a szüleimhez költözhetnék vissza, amivel tartozik, abból vehetnék lakást magamnak. Így nem tudom megvárni, míg kifizet, de ha elmegyek, ki tudja kifizet-e.
2014. máj. 15. 15:04
 3/7 anonim ***** válasza:

Bocs, de egy önérzetes nő, ha neki azt mondanák, hogy "mindegy", azt a legnagyobb sértésnek venné, és dobná a férfit, anyagi kompromisszumból nem maradna vele.


Azt elhiheted, hogy aki ilyet a szemedbe mer mondani, az tényleg nem bánkódna, ha csomagolnál. Ha együtt hosszútávra tervezett volna veled, akkor tulajdonrészt adott volna a pénzedért cserébe, közös kasszán lennétek.


Egyébként 35-40 körüli gyerekes elvált haverjaim, kollégáim körében tipikus, hogy nem vágynak hosszútávú kapcsolatokra, egyenrangú társra, csak olyan csajokra, akiket használhatnak.


37F

2014. máj. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ügyvéd. Fizetési felszólítás. Gondolom tudod bizonyítani, hogy tartozik (számlák, stb.). Attól, hogy ott laksz vele, nem fog hamrabb (vagy egyáltalán) fizetni.
2014. máj. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert neki ez így kényelmes. Zavarni nem zavarod, de attól sem szenvedne, ha elmennél.
2014. máj. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Már nem is kéne vele lenned.Gyúrjál arra minél elöbb kivasald belőle a pénzedet aztán hagyd ott.Tudod ki csinálgatná még a házát ezek fényébe.Ő már döntött,arra vár te dobd be az unalmast.
2014. máj. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Akkor már csak azt nem értem, hogy ha valakit 4-5 évig szerettem, utána csak mert elmúlik az érzés, miért kell kb. direkt megalázni az embert, miért nem lehet azt mondani, hogy, bocsi, elmúlt, menjünk külön, szép életet...
2014. máj. 15. 17:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!