Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok? Kibékül a...

Mit gondoltok? Kibékül a párom a volt élettársával?

Figyelt kérdés
Párom 13 éves fia súlyos baleset miatt kórházban fekszik, nem is biztos, hogy felépül. Párom egésznap bent van a gyerek anyjával együtt és félek, hogy újra összejönnek. Nem akarom elveszíteni a páromat, de az ilyen tragédiák újra összehozzák az embereket. Én nem lehetek velük mert dolgozom és amúgy is utáljuk egymást a nővel. Megőrülök!
2014. máj. 14. 15:00
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%

Ha a férfinek is és az exfeleségnek is van párja, akkor nem értem miért jönnének össze.. Jó, hogy együtt vannak bent, mikor a fiuk lehet meghal. Szerinted miközben a fiuk haldoklik, pont arra gondolnak, hogy húú de jó lenne összejönni? Ha te ezt megemlítenéd a párodnak, akkor szerintem kapnál egy nyaklevest.

Menj be a kórházba és a nővel is legyél kedves. Ha nem ezt teszed, akkor nem nagy jövője van a kapcsolatotoknak.

Remélem felhagysz ezzel a féltékenységgel. Amúgy is, minek vagy vele, ha nem bízol meg benne?

Gondolj már bele, mi lenne, ha a fiaddal ez történne és a párod így állna hozzá? Szerintem elhagynád rögtön.

De ez, hogy "mit tudok tenni".. ez szánalmas.

Köpd szembe magadat, mert ez gusztustalan. Változnod kellene.

2014. máj. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%

Már leírtam a véleményemet, nem bántalak úrja, szerintem ezt majd mások megteszik helyettem a további hozzászólásokban.


Az előző nagyon jót írt. Ha fontos a párod, akkor igenis vegyél erőt magadon, tedd félre a féltékenységedet, és menj be a kórházba, hogy így is tudd őt támogatni. Persze akkor, ha ezt a párod igényli. Kérdezd meg tőle először, és ha úgy érzi, hogy szüksége van rád akkor hívni fog.


Nehogy kiejts olyat a szádon, hogy te kit utálsz, mert ezzel a hozzáállással már így is pengeélen táncolsz ebben a kapcsolatban.

2014. máj. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
12%
Istenem még egy kamu kérdés, de hogy valaki ezen élvezkedik otthon hogy ilyen hülye történeteket kitalál és hogy mit válaszolgatnak rá. Pfff, engem meglep, hogy valaki még elhiszi hogy ezek valós kérdések.
2014. máj. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%
Én emberekkel dolgozok így elhiszem, hogy komoly a kérdés. Nem is hinnéd, hogy mik vannak.
2014. máj. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
40%
Te tipikus nagyseggű irigy nőci vagy, ismerem a fajtád, sajnos túlságosan is. Szégyelld el magad!
2014. máj. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim válasza:
Tegyél félre minden sérelmet,amit az exxel kapcsolatban érzel. Legyél a párod mellett ebben a nagyon nehéz helyzetben, mert ennél szörnyűbb dolog nincs a világon. Ne gondolj semmi másra, csak arra, hogy mennyire szüksége van rád, és együtt legyetek ebben a nehéz helyzetben. Hidd el, nagyon hálás lesz érte. Mindenkinek jobb lesz! gyógyulást kivánok a kis betegnek!
2014. máj. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Ilyet másnak nem kívánunk, ez csak azt mutatja, hogy mennyire primitív vagy..
2014. máj. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Ez ha igaz akkor benne is volt a híradóban.Sajnos a kisfiú meghalt :-(

Kérdező????

2014. máj. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Hahóóó kérdező!

Válaszolj már!

2014. máj. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Na? Kibekultek?
2014. máj. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!