Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok? Kibékül a...

Mit gondoltok? Kibékül a párom a volt élettársával?

Figyelt kérdés
Párom 13 éves fia súlyos baleset miatt kórházban fekszik, nem is biztos, hogy felépül. Párom egésznap bent van a gyerek anyjával együtt és félek, hogy újra összejönnek. Nem akarom elveszíteni a páromat, de az ilyen tragédiák újra összehozzák az embereket. Én nem lehetek velük mert dolgozom és amúgy is utáljuk egymást a nővel. Megőrülök!
2014. máj. 14. 15:00
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
79%
Te hülye vagy. A párod fia lehet, hogy meghal. Te meg azon aggódsz összejön e a volt élettársával..ásd el magadat
2014. máj. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
85%
Csodálatos,hogy ennyire aggódsz a gyerekért.Le a kalappal előtted!
2014. máj. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
83%
Egyet értek ez első hozzászólóval.
2014. máj. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretem a párom és nem akarom, hogy visszamenjen ahoz a nőhöz. Másra sem tudok gondolni.
2014. máj. 14. 15:10
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

Ha ő is szeret, akkor nem fog vissza menni hozzá, akármi is történik.

De ne magaddal legyél most elfoglalva, hanem azzal, hogy hogyan tudod segíteni a párodat ebben a nehéz helyzetben. Ha igazán szereted, akkor most ezzel kéne foglalkoznod.

2014. máj. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
93%
Remélem ez kamu.
2014. máj. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
63%
Én megértem a kérdezőt is,de azért aggódnék a gyerekért is.
2014. máj. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
94%

Ha tényleg szeretnéd a párod, nem is "annyira", hanem legalább egy kicsit, akkor annak drukkolnál, hogy felépüljön a fia. Ő ugyanis ezt szeretné.

Amit te csinálsz, az nem szeretet, hanem önzés.

2014. máj. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy nem tudsz másra gondolni, ha ennyire önző vagy. Itt most nem te vagy a fontos, és nem is az ex feleség a fontos, hanem a gyerek a fontos. Ez a történet róla szól.


Arról nem is beszélve, hogy a párod, és a volt felesége egykor nagyon szerették egymást, ebből lett a gyerek. Mindketten ugyanazt érzik, hiszen csak ők ketten szüleik a fiuknak. Csak ők értik meg egymást, te itt nem jöhetsz szóba, mert szerintem ha a párod hazamenne nem az lenne az első kérdésed, hogy hogy van a fiad, hanem az,hogy összemelegedett-e volt asszonnyal.


Nagyon szánalmas ez a hozzáállás.

2014. máj. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező: a párod kisfia balesetet szenvedett,te meg azon aggódsz, hogy visszamegy a volt élettársához?!


Legyen már benned némi józan ész.Biztos nem félrekúrogatni fog,amikor a fia súlyos állapotban van!

2014. máj. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!