Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek helyes volt, hogy...

Szerintetek helyes volt, hogy elengedtük külföldre?

Figyelt kérdés
Mert most már egyre többet akar.A lányom 16 éves.1 éve jár egy fiúval, aki tőlünk kb 60-70 km-re lakik.Nyáron el akarták vinni magukkal külföldre nyaralni 1 hétre.Én nem akartam engedni, de végül az apja szava győzött,ő mindent rá hagyna amúgy. Végül is ,elmehetett,mert mi a büdös életbe nem jutottunk volna el oda. Viszont azóta többször csinál olyan programot, pl koncert,hogy utána nem tud hazajönni,és ott alszik.Ennek én nem örülök,a fiú anyja nagyon lazán veszi a dolgokat,ezért ő sokkal népszerűbb a lányom szemében.Más családoknál is ilyen lazán veszik az ottalvást,csak én vagyok konzervatív?
2009. dec. 28. 08:07
1 2 3
 21/24 anonim válasza:
100%

Lehet, hogy ő jofej, de te meg legyél következetes, és ne jofejségböl engedd el... beszéld meg vele.

szerezd magadnak vissza a lányodat. jozanésszel. engedd, és tudasd vele, hogy bizol benne. hidd el ha a tudomására hozod, ő is bizni fog benned.

2009. dec. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
77%
ha makacs a lány,ugyis elfog menni,vagy a tudtoddal vagy a tudtod nélkül..ez van...én is ilyen voltam:)
2009. dec. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

A "jaj korai még" szöveget nehogy bevesd.

Nem csak éjjel lehet szexelni..

2009. dec. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Az én tesóm 18éves. 16 évesen járt az első sráccal. Tavasz környékén jöttek össze, amikor betöltötte a 16-ot és Karácsony után már együtt aludtak. Kikönyörögték. Szerencsére ezzel a sráccal idén nyáron szakított. Most már 18, de még 17 volt, amikor találkozott egy tőlünk sokkal messzebb lakó sráccal. Nagyjából az ország másik végén. Közös ismerősünk lévén sokat lógtak együtt nyáron és összejöttek. Minden hétvégén vagy a srác jön el, vagy Ő megy. Van, amikor mi megyünk el hozzájuk hétvégente családi programokat szervezni. Januárban 1 hétig külföldön teleltek. Nagyon nehezen, de anyáék elengedték. Persze itt is a másik fél szülei erősködtek nagyon. Nekik ez nem volt nagy gond anyagi szempontból. Szerintem jól tették, hogy elengedték. Nagyon szeretjük a fiút és jó így boldognak látni a tesómat is.
2010. márc. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!