Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyermekvállalás azzal a...

Gyermekvállalás azzal a feltétellel?

Figyelt kérdés

Apa külföldön dolgozik, kettő hetente tud haza látogatni 2 napra, és 2 havonta egyszer pedig 1 hétre.

Mi a véleményetek erről??


2014. máj. 8. 10:14
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Én így nem szívesen vállalnék gyereket, fontos megosztani a leendő apával az élményeket, ez ami összeköti az embereket, az élmények.
2014. máj. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
12%
Ha első gyerek lenne,én vállalnám.Lehet nem a legideálisabb,de akkor most ne legyen gyerek csak emiatt?
2014. máj. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
16%
Nekem nem lenne való, de vannak barátaink, akiknél tökéletesen működik! Az egyik családnál 1 gyerkőc van, a másiknál 3. Az egyet és a három közül kettőt mát úgy vállaltak, hogy az apuka néhány hetente tudott csak hazamenni. Évek óta boldogok, jól élnek, elégedettek. Csodálkozom is, mert mondom, nekem nem menne, de ezek szerint nem kizárt, van, akinél működik.
2014. máj. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

13-as: először is bocsi, tényleg nem kötekedni akarok, csak az érdekelne, hogy biztosan belelátsz abba, hogy boldogok így a barátaid? Lehet, hogy igen, nincs is ezzel semmi gond, csak sokszor van, hogy az emberek kifelé mást mutatnak, mint a szűk családi körben. Találkoztam már olyannal (ráadásul rokon volt), hogy más társaságban szívem így, szerelmem úgy, aztán egyszer csak elváltak, sőt a négy fal között még verekedés is volt...

Bocsi, hogy kissé elkanyarodtam az eredeti témától.

2014. máj. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van a 14-es válaszolónak. El nem tudom képzelni, hogy hogy lehet ilyen helyzetben "boldog" meg "elégedett" az ember... nem is értem. Én így biztosan nem vállalnék gyereket, én egész családot akarok, apával együtt.
2014. máj. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Kérdező ! Nyilván beszélgettetek már a jövőről .Párod miként vélekedik ?
2014. máj. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Igazából KONKRÉTAN erről nem hogy, mi lenne hogy lenne stb.

Szerinte nem lehet még élni 100.000ftból, mivel munkásként ennyi lenne a jövedelme.

Ezzel én is egyetértek, természetesen.

Viszont hogy addig gyűjtögessünk és utána itthon szerintem lehetetlen. Mert egyszer kifogynánk a tartalékból.

Mi egyikőnk sem úgy kezdtük hogy volt családi háttér stb. :S

2014. máj. 8. 13:06
 18/19 anonim ***** válasza:
72%

A hazalátogatás útiköltségéből (nem tudom milyen messziről jár)

kb. el is tudna Téged tartani, ha kint nem találsz méltó munkát.


Bizony a szülőket itthon hagyni az szívbemarkoló és komoly, érthető akadály.

2014. máj. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
0%
Vállaljatok gyereket. Most ez a helyzet, lehet egy év múlva egész más lesz. Az ilyesmit nem lehet előre tudni. Ha itthon dolgozna akkor meg azért nem vállalnátok gyereket, mert mi van ha majd később külföldi lehetőség adódik? Érted..
2014. máj. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!