Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyermekvállalás azzal a...

Gyermekvállalás azzal a feltétellel?

Figyelt kérdés

Apa külföldön dolgozik, kettő hetente tud haza látogatni 2 napra, és 2 havonta egyszer pedig 1 hétre.

Mi a véleményetek erről??


2014. máj. 8. 10:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Határozott ideig dolgozik kinn vagy nem tudjátok meddig?
2014. máj. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

ha van segítség akkor oké.

de gyerekként nem jó, tapasztalat :(

2014. máj. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Tehát lényegében egyedülálló anyaként nevelned a gyereket, ezt gondold at.
2014. máj. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Az nagyon szuper ,hogy 2 hetente haza tud menni egy hétvégére ,de egy életet nem lehet leélni így . Nem tervezitek ,hogy kiköltözzetek ti is ? Én abban az esetben vállalnék gyermeket így ,ha a közeljövőben követni tudnám a páromat ,de még jobb lenne (szerintem) ha a gyermek már ott születne . De ti tudjátok .. Egy darabig lehet így csinálni ,viszont ha egyedül leszel a kicsivel és a párodat (viszonylag ) ritkán látod /látjátok ,az keserves lesz mindenkinek ! Tudom ,mert az én párom is külföldön dolgozik ,viszont mi hamarosan költözünk utána ,és a gyerekünk már 6 éves volt mikor külföld képbe került ,így viszonylag könnyebb dolgom volt .
2014. máj. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Igy nem, csak egyutt.
2014. máj. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Gondoltam rá hogy én/mi is ki mennék külföldre ( persze ez nincs eldöntve) jelenleg készül a házunk már idén be is tudunk költözni valószínűleg! Szóval könnyebb kint is lenni majd, meg haza jönni is, de igazság szerint nem szívesen hagynám itt az édesanyámékat.

Nekem már a bátyám külföldön lakik, elég volt szegénynek azt is elviselnie.

Persze ingázni azt lehet, pl két hónapot kint 1 hónapot itthon. Mindenkinek jó a levegő változás. Én maximum csak így tudnám elképzelni. Persze ha majd lesz saját autója, minden héten haza tud jönni, csak én meg ebből a szempontból féltem őt, siet kapkod stb.

2014. máj. 8. 10:30
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Én így biztos nem vállalnám, még segítséggel sem. Ez tulajdonképpen nem sokban különbözik az egyedülállóságtól.
2014. máj. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Én sem vállalnám, hiába jön haza később hetente, nagyjából "egyedül leszel" a gyerekkel.
2014. máj. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Értem ... Bár azt nem ,hogy ezt az ingázó életmódot ,hogy lehetne kivitelezni ? O.o .. Minden 3 .hónapban itthon lennél a gyerekkel egy hónapot ? Ez oké .. amíg kicsi a gyerek ,de más a helyzet ha már iskolás .

A férjed jól teszi ,hogy külföldön dolgozik ... és ide visszajönnie is butaság lenne ( nyilván nem véletlenül ment ki ) Én most is azon a véleményen vagyok ,hogy mindenkinek és nem utolsósorban a gyerek jövőjét tekintve is az lenne a legjobb ,ha ti költöznétek ki . Olvasom építkeztek .. A házat ki/el lehet adni . Édesanyádék pedig megérthetik ,hogy a saját családotok jobb jövője érdekében mentek ti is külföldre ,ami gondolom nem a világ vége (Ausztria;Németország ?) ,ha a férjed ilyen sűrűn haza tud jönni .Ilyen erővel ti is haza tudnátok jönni látogatóba anyukához akár havonta is . Ne érts félre ,nem akarlak rábeszélni ,csak a saját véleményemet írtam le .

2014. máj. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Így? Semmiféleképp. Még összehozni se lenne könnyű így egy gyereket, nemhogy felnevelni... Tényleg mi a garancia, hogy pont akkora esik az ovud, amikor ő épp hazalátogat? Nem sok.
2014. máj. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!