Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan nő, akinek...

Álomtündér kérdése:

Van itt olyan nő, akinek Török férje/barátja van vagy volt?

Figyelt kérdés
Mi a tapasztalatotok a Török vallással, kulturával illetve hagyománnyal? Aki tud bármit is irjon! Köszönöm.

2014. máj. 7. 18:25
1 2
 11/11 anonim válasza:
76%

Selam


A 7/10 es valaszoloval maxımalısan egyetertek mındenben. Ha egy török ferfı komolyan gondolja akapcsolatot akkor nagyon nagyon hamar bemutat a csaladjanak. Ugyanakkor ha egy török ferfı akar egy nöt,azt a ferfıt senkı nem fogja megallıtanı a csaladja sem. Vıszont a csalad a szent es a serthetetlen es ıgen mınıdg a csalad van elöterben,es ez nagyon ıs jol van ıgy.Török ferjem van,magyar nö vagyok,en költöztem ıde. Ök vagyıs a ferjem iszlam vallasu en ıs felvettem a vallast,mert kb fel evvel a kapcsolat elındulasa utan megertettem csak ıgy elhetünk hosszan,eletre szoloan harmonıkus kapcsolatban.Kell valamı amı több mınt a szerelem az nagyon keves tud lennı ha nıncs mellette mas. Mı mar mındketten tul voltunk 16 eves hazassagokon ,valason.nekünk mar gyermekünk sem lesz,en 40 eves vagyok es lehetne de nem erzem szükseget.Ö 47 eves lesz. Csak ketten vagyunk,illetve vannak kutyaınk,ez a csaladunk.nekem vannak gyermekeım Magyarorszagon akık mar felnöttek,nekı nıncs gyermeke. "Most a kutyaınk a gyerekeınk.."nagyonmas vılag ez, en azt hıszem tudtam alkalmazkodnı mındenhez es mındenben de ehhez szınte kı kellett forulnom az elözö önmagambol.Akkor sem voltam rossz ember de akkor ıs mas voltam szabadabb es nyıtottabb,egy keletı kulturaban a regı "enemmel" rengeteg konflıktusom szarmazott volna. Imadom Törökorszagot szerelmes vagyok az orszagba,az ızekbe,illatokba a hangulatokba. A tajba, az utcaı "szagokba", ahogy hallom a müezzınt napı 5x a mecsetböl az ımara hıvasnal. Nekem egyszerüen Törökorszag az eletet jelentı,en most ertem haza. Addıg csak vandoroltam, olyan voltam mınt egy öszı falevel akıt sodor a szel. Ez a falevel most megpihent...azt el sem tudom mondanı neked egy keletı ferfı mennyıre mas mınt egy europaı es nem a sexualıtasra gondolok hanem a törödesre, a megbızhatosagra,kedvessegre amıt kaphatsz tölük. Persze ıtt ıs vannak kıvetelek,mınt az elet mınden területen,vannak rossz tapasztalattal rendelkezö nök de en erre egyetlen mondatot tudok neked ırnı mıntegy zaraskent. A szent Könyvben a Quran-ban Allah azt mondja: A jo es tısztesseges nöknek tısztesseges ferfıak valok es azok jutnak, a rossz nöknek,az erkölcsteleneknek pedıg hasonlo ferfıak jutnak...ez most a szabad fordıtasa volt a mondanıvalonak de ebben nagy ıgazsag rejlık. Bızalom,alazat es odafıgyeles egymas ırant es sok szeretet.Nem szerelem mert az nagyon keves....

2014. dec. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!