Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan nő, akinek...

Álomtündér kérdése:

Van itt olyan nő, akinek Török férje/barátja van vagy volt?

Figyelt kérdés
Mi a tapasztalatotok a Török vallással, kulturával illetve hagyománnyal? Aki tud bármit is irjon! Köszönöm.

2014. máj. 7. 18:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem sok jó!
2014. máj. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok:) viszont ide nem szeretnék írni részletesen, ha gondolod írj rám privátban!
2014. máj. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem Kurd.. iraq-i kurd.. majdnem ugyanaz
2014. máj. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
irtam :)
2014. máj. 7. 20:25
 5/11 imsexy válasza:

igen, van am. nekem torok fium van, mar lassan 2,5 eve, titokban vagyunk egyutt, es nagyon boldogan. szulei szigoruak, es egy torok not akarnak neki azert nem tudhatja senki hogy egyutt vagyunk. :)

en 20 eves vagyok, o pedig 26.


udv.

2014. máj. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ettől félek én is, hogy nehogy ne engedjék meg neki,hogy velem legyen..
2014. máj. 9. 10:29
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem akarom összetörni az álmaidat, kedves kérdező, DE a kapcsolatotoknak nem lesz jövője :( A törökök számára a család van az első helyen. Ha "tipikus" török családból származik (és minden bizonnyal abból, ha úgy nevelték, hogy török lányt, konkrétan szűz török lányt kell elvennie), akkor soha nem fogja a család becsületét tönkretenni azzal, hogy nem török lányt vesz el. Nem véletlenül titkolja a kapcsolatotokat már 2 és fél éve. Ha eddig nem vállalt fel, ezután sem fog. Még egy darabig együtt lesz veled, legkésőbb 30 éves korában pedig eleget tesz a "kötelességének", és elveszi azt a török lányt, akit a családja jóváhagy.

Amint mondtam, a törököknek a család a legfontosabb, így, ha megismernek valakit és komolyan gondolják, akkor nagyon hamar (1-2 hét után) bemutatják a családnak a barátnőt és ha a család áldását adja, akkor van jövője a dolognak. 2 és fél év titkolózás egyet jelent: soha nem fog felvállalni, elvenni :(

2014. jún. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
engem mar bemutatott a csaladjanak es elfogadtak. :)
2014. júl. 16. 05:45
 9/11 anonim ***** válasza:

Kimentél a hazàjàba?Mióta ismer?

Emlitette neked, hogy vedd fel a vallását?

2014. júl. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem török barátom van, egy éve vagyunk együtt. Az ő családja nem "tradicionális", a barátom nem is gyakorolja a vallását. Engem szerencsére elfogadott a családja, bár iszonyatosan féltem, hogy mi lesz, ha nem fogadnak el.
2014. nov. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!