Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A tizenhárom éves lányomnak...

A tizenhárom éves lányomnak barátja van. Tennétek ellene valamit?

Figyelt kérdés
Két hete kezdődött, rögtön elmondta még aznap este, amikor elkezdődött. Ez volt szerdán és szombaton felhozta bemutatni. Jó gyerek az! Viszont nem tudom, hogy mit mondanak majd Rólam illetve lányomról a többi szülők. Túl korai? Részemről OK ez a kapcsolat, még semmi nem csinálnak, a férjemnek is rendben van. Ti véleményetekre lennék kíváncsi.

2013. nov. 16. 13:06
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem is rendben van. És okos kislány, nem titokban csinálja, és ez a nem mindegy. Ezt becsüld meg, és hagyd, had legyen barátja,főleg még ha rendes is a srác.

Nekem is 13 éves koromban volt az első barátom, 3 évig tartott,nagy szerelem volt. Biztosan nagyon-nagyon lázadtam volna, ha anno eltiltják tőlem.


A szomszédokkal meg a többiekkel meg ne foglalkozz. Itt csak a lányod és a ti(szülei) kapcsolata számít, a rosszindulatú szomszédok és szülők le vannak ejtve.

2013. nov. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
93%

addig amíg mást nem csinálnak, a fiú nincs rá rossz hatással, nem tennék semmit

de szerintem, ha elkezdenéd tiltani tőle, pont az ellenkező hatást érnéd el

üljetek le, és beszéljetek át mindent négyszemközt a lányoddal

2013. nov. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
93%
Örüljél inkább, hogy a gyereked így bízik benned, ögtön bemutatta és nem pedig titkolózik. Ergó normális és nem lesz 2 hónap múlva már terhes. Bizonyos szabályokat azért vezess be, pl. a fiúzás ne menjen a tanulás rovására, nem maradhat ki sokáig és erősítsd meg benne, hogy bármi kérdése, gondja van, beszéljétek meg. De légy büszke magadra, normális gyereket neveltél, ez ma azért már elég ritka.
2013. nov. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Ellene? Nem. Érte? Az a lányod dolga.


Viszont megkérném, hogy amint odajutna a dolog, hogy szeretne vele lefeküdni, jöjjön hozzám, hogy beszéljük előtte. Ez az ő döntése, de mindenképpen tisztában kell lennie ennek minden vonzatával, következményével, szempontjával.

2013. nov. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha a fiú látszólag normális (külön értékelem hogy pár nap után felment bemutatkozni), és a lányod felvan világositva akkor nagy gond nem lehet.

Persze az ördög nem alszik, de jobb ha te engeded mint ha akaratod ellenére találkoznànak.

2013. nov. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, teljesen rendben van ez a dolog. Azt meg soha ne tedd, hogy valamit azért engedsz vagy tiltasz meg éppen, "mert mit szól a Náncsi néni"... a Náncsi nénik foglalkozzanak a saját életükkel, saját dolgukkal...
2013. nov. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
96%
Ilyen időd korban ez már úgy ahogy normális mert már kezdi megismerni mi az a szerelem stb... tehát ilyenkor kár tiltani mert csak rosszabb lesz az főleg 1-2 év múlva. ha tényleg rendes a srác és tényleg szereti a lányodat akkor ne avatkozz be. persze remélem kapott a lányod felvilágosítást szex terén mert ilyen idős korban már legtöbben elkezdik a szexuális életüket, tehát az még korai bár ugye a hormonok ilyenkor kezdenek el tombolni szóval nem árt figyelni rájuk. Bár ha mindketten bizonyítanak arról hogy odafigyelnek, átgondolják és tényleg szerelemből csinálnák akkor talán engedékenyebbnek kellene lenni, de nem ártana megismerni a srác szüleit is hogy ők erről mit gondolnak.
2013. nov. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
27%
hivd fel a gyereket, és kérdezd ki biologiából.. majd mond meg neki hogy ha bármi olyat tesz ami a kislányodnak fájni fog akkor megeteted vele a golyoit.
2013. nov. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
99%

"Viszont nem tudom, hogy mit mondanak majd Rólam illetve lányomról a többi szülők."

Hogy képes valaki egy ilyen mondatot leírni? Teljesen bedühödtem tőle...bazzeg, a többi szülőnek tartasz bemutatót vagy mi a tök?

Egyébként a válasz: teljesen normális a dolog. A szex még korai lenne, de ha jól értem, ez egy teljesen átlagos kiskamaszok közti szerelem.

2013. nov. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
A te lányod egy angyal. Ha látnád az én szomszédomba mit csinál a 13 éves "kislány"??! És sajnos nem ma kezdte. Szerintem márt lehet jobban el van használva, mint én 30 évesen.
2013. nov. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!