Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A tizenhárom éves lányomnak...

A tizenhárom éves lányomnak barátja van. Tennétek ellene valamit?

Figyelt kérdés
Két hete kezdődött, rögtön elmondta még aznap este, amikor elkezdődött. Ez volt szerdán és szombaton felhozta bemutatni. Jó gyerek az! Viszont nem tudom, hogy mit mondanak majd Rólam illetve lányomról a többi szülők. Túl korai? Részemről OK ez a kapcsolat, még semmi nem csinálnak, a férjemnek is rendben van. Ti véleményetekre lennék kíváncsi.

2013. nov. 16. 13:06
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem gond, hiszen ez az a kor, amikor kezd nővé érni.


25N

2013. nov. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
11%
mármint az anya?
2013. nov. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy tegyél ellene, teljesen normális :) Nekem 12 évesen volt az első barátom, 1 évig jártunk, de a csóknál nem jutottunk tovább (tudtuk, hogy annak még nincs itt az ideje), ellenben mentünk kirándulni, moziba, együtt tanultunk, jó visszaemlékezni rá! :) A szüzességemet 16 évesen vesztettem el (azzal a barátommal 4 évig voltunk együtt), a következő ember az életemben pedig a férjem lett, szóval nem lehet azt mondani, hogy r*banc lettem volna tőle.


Inkább örülj, hogy a lányod ennyire bízik benned, ne élj vele vissza tiltással! A szomszéd Mari néninek lehet, hogy sötétebb a múltja, azért rosszall mindent ;)

2013. nov. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
67%

Nekem is 13 évesen volt az első barátom, de persze eltitkoltam, így nem nálunk otthon vagy a városban találkoztunk, hanem felmentünk hozzá, ahol persze, ő azt akarta volna. A jó szerencsémen múlt, hogy nem erőszakolt meg.

Szóval megtiltani úgysem tudod, akkor már jobb, ha nálatok vannak.

2013. nov. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!