Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A tizenhárom éves lányomnak...

A tizenhárom éves lányomnak barátja van. Tennétek ellene valamit?

Figyelt kérdés
Két hete kezdődött, rögtön elmondta még aznap este, amikor elkezdődött. Ez volt szerdán és szombaton felhozta bemutatni. Jó gyerek az! Viszont nem tudom, hogy mit mondanak majd Rólam illetve lányomról a többi szülők. Túl korai? Részemről OK ez a kapcsolat, még semmi nem csinálnak, a férjemnek is rendben van. Ti véleményetekre lennék kíváncsi.

2013. nov. 16. 13:06
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
11%
tennél ellene. bizik bennem, a szülejében s megoszt velem ilyesmit. ez manapság nem normális. titkolja s ne csak ezt, igyon, drogozzon lopjon. 2013-ban élünk, haladnia kellene a korral.
2013. nov. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Örülj neki, hogy ilyen jól alakulnak a dolgok. Egyébként is lehet, hogy nem lesz tartós.

A helyedben, ha az anyagi helyzetetek megengedi, ahelyett, hogy tiltanám, inkább megpróbálnám elérni, hogy amikor találkoznak, nálatok találkozzanak. Így te is oda tudsz figyelni jobban, ha aggódsz, és a lányod is örülni fog, hogy milyen engedékeny vagy.

2013. nov. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
35%

Hát lehetőleg ne hagyd őket kettesben, de azzal semmi baj, hogy fogják egymás kezét, elmennek moziba, csókolóznak.

Viszont legyél résen, és világosítsd fel a lányodat, és beszélgess el vele, hogy azért 13 évesen még nem igazán kéne szexuális életbe kezdeni, akkor se, ha a fiú nagyon szeretné (13 éves kiskölykök a legyet is röptében, és jön a szöveg, hogy ha nem teszi meg a lány, akkor nem is szereti biztos, meg akkor elhagyja, meg stb, és sok naiv kislány meg belemegy).

Legyenek játékszabályok, de próbálj olyan bizalmas viszonyt kialakítani a lányoddal, hogy megbeszélje veled a dolgokat, és időben szóljon, ha mégis arra kerülne a sor.

2013. nov. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
0%
Szó sem lehet róla!! majd ha 20 éves lesz azt csinál amit akar most még barbizzon!!
2013. nov. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
88%

Én 15 éves vagyok most lett vége az 1.5 éves kapcsolatomnak. A szülők és a család teljesen ellenünk voltak. Mindenben tiltottak semmit nem csinálhattunk együtt. Csak a buszon találkozhattunk pedig nem 13 éves voltam. Nagyon rossz volt többek között ezért is lett vége. Nem bízok meg a családomban se és mivel falun lakunk itt mindenki tudott mindent még azt is amit mi nem.

Örültem volna neki ha nem tiltanak el tőle ennyire pedig egy végtelen rendes segítőkész fiú volt.


Azért nem kell ítélni egy találkozásból (mármint a fiút)senki nem tudhatja milyenek amikor kettesbe vannak (tapasztalat a környezetemben)

15/L

2013. nov. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim válasza:
76%
13 évesen teljesen oké!És szerintem pont nem kell foglalkozni mások véleményével..nehogy a többi szülő gondolata szétszedje a kapcsolatukat!
2013. nov. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Ne érdekeljen az,hogy más mit mond.:) Hadd legyen a lányod boldog,s ettől leszel te is igazán boldog!Ha vigyáz a lányod meg a fiúja,akkor semmi probléma nem lehet az egészből.Nyugodj meg!

Elmesélek valamit..én is elmondtam anyának mindent a mai napig.De nem ért meg,pedig nem vagyok zűrös,nem vagyok drogos,nem iszok és nem is cigizek.Mégsem fogad el.És ez elszomorít engem,sírni tudnék miatta minden nap.De úgy érzem,hogy mostantól aztán nem fordulhatok hozzá..

2013. nov. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Szóval,ha jól értelmezem,neked nincs problémád ezzel a kapcsolattal,a férjednek se,a kislány mindent tisztázott veletek,ismeritek a fiút,és te esetleg azért akarnál tenni ellenne valamit,mert "mit szólnak mások?" A szomszéd Mariska néninek semmi köze,ahhoz,hogy mit csinál a lányod.Képes lennél tönkretenni a gyereked boldogságát,örömét,vagy el akarod veszíteni a bizalmát felétek,csak mert félsz,hogy melyik nagyanyó mit mond?Ugyan már!
2013. nov. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
0%

"Örüljél inkább, hogy a gyereked így bízik benned, ögtön bemutatta és nem pedig titkolózik. Ergó normális és nem lesz 2 hónap múlva már terhes."


Ezt nem értem: annak, hogy bemutatta a pasit az anyukájának, fogamzásgátló hatása van?

2013. nov. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
0%
ilyen anya nem tudja felvilágositani
2013. nov. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!