Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet ez még olyan, mint...

Lehet ez még olyan, mint régebben?

Figyelt kérdés
A páromról van szó, én vagyok a nő a kapcsolatban. Mikor összejöttünk, minden rendben volt, nagyon szeretett, már az esküvőt tervezgettük. November óta 2 fél állása van, azóta mindig fáradt, feszült, mert mellette egyetemet is végez. Valahogy semmiben sem tudok neki segíteni, elhárít mindent,és én meg már kezdek nagyon boldogtalan lenni. Az esküvő már szóba sem jön, de már nem is bánom. Tökéletesen kifordult magából, és hiába próbálok úgy tenni, mintha boldog lennék, meg hiába mutatom ki a szeretetem, úgy érzem, semmit sem ér. Neki ez elég, ami most van, pedig már több, mint 2 hete nem is történt közöttünk semmi az ágyban alváson kívül. Van valaki,aki ilyen helyzetben volt a párjával? Hogyan vészeltétek át a nehéz időszakot, ha egyáltalán sikerült?

2014. máj. 6. 17:49
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Zenekarban dolgozok, egész állásban. Szóval nem otthon ülök, ha erre céloztál.
2014. máj. 6. 19:44
 12/15 anonim válasza:
Kedves kérdező, ha elmondtad neki az érzéseidet és azt hogy min kellene változtatni és még ezek után sem képes, akkor lehet, hogy jobb lenne, ha ennek a kapcsolatnak vége szakadna. Tudom hogy nehéz, de így meg te szenvedsz.
2014. máj. 7. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, sajnos már én is gondoltam erre... csak ugye megpróbálok jóban-rosszban mellette lenni, csak az a baj, hogy úgy érzem, neki ez természetes. Igen, valóban nagyon szenvedek, nem tudom, meddig bírom még.Nyár végéig adtam magunknak időt. Ha akkor sem lesz változás, akkor ennek tényleg nincs értelme.
2014. máj. 7. 08:32
 14/15 anonim ***** válasza:

Szerintem nyár végéig ne várj!Ha nem megy akkor csak egymás idejét pazaroljátok!

Amúgy nem tudom hogy milyen palid lehet de ez elég gáz hogy nincsen kedve a sexhez!

Én átlag pasinak érzem magam,3 dolog van ami érdekel....Sex,motorozás,buli! :) Ha hajnali 2 van és végeztem valami melóval mert addig tartott Én akkor is egy menet mindig bele kell hogy férjen!Ha meg este nem akkor reggel! :) Ha nincs kedvem akkor sincs probléma mert bizonyos dolgokkal meg lehet hozni a kedvem,de olyan nincs hogy nincs kedvem! :) Ha rajtam múlna Én addig csinálnám amíg el nem kopna a szerszámom! :)

Lehet valamit nem mond el a párod....lehet valami nem stimmel a szerszámmal,vagy akár az is lehet hogy megcsal,mert ideje bőven lenne rá szerintem és el is tudná titkolni könnyedén(csekkold le hogy esetleg a ruháján nincs e női illat)

Szóval szerintem a sex kettőtökön áll.Ha más nincs akkor este az ágyban nyúlj rá neki a brére vagy keltsed azzal hogy orálisan kényezteted .

Egy kérdés:Nem csaltad meg a pasid?Van valami amiért haragudhat rád? Esetleg valami régebbi sérelem?Mert Én csak azokat nem húzom tovább akiktől lelki sebeim vannak és esetleg nem gyógyultak be...

Szóval zenész.... :) Van kedved furulyázni? :)

2014. máj. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Nem csaltam meg, és nem is bántottam meg tudtommal semmivel.Azt megmondaná, ha valamivel megsértettem volna, de általában amúgysem érdekli nagyon, amit mondok. Szóval ez nem lehet ok. Mindig kedves vagyok vele, de most már elszakadt a cérna.

Nem hiszem, hogy van valakije, arról már tudnék. Állandóan fáradt, esik össze.

2014. máj. 7. 22:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!