Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet ez még olyan, mint...

Lehet ez még olyan, mint régebben?

Figyelt kérdés
A páromról van szó, én vagyok a nő a kapcsolatban. Mikor összejöttünk, minden rendben volt, nagyon szeretett, már az esküvőt tervezgettük. November óta 2 fél állása van, azóta mindig fáradt, feszült, mert mellette egyetemet is végez. Valahogy semmiben sem tudok neki segíteni, elhárít mindent,és én meg már kezdek nagyon boldogtalan lenni. Az esküvő már szóba sem jön, de már nem is bánom. Tökéletesen kifordult magából, és hiába próbálok úgy tenni, mintha boldog lennék, meg hiába mutatom ki a szeretetem, úgy érzem, semmit sem ér. Neki ez elég, ami most van, pedig már több, mint 2 hete nem is történt közöttünk semmi az ágyban alváson kívül. Van valaki,aki ilyen helyzetben volt a párjával? Hogyan vészeltétek át a nehéz időszakot, ha egyáltalán sikerült?

2014. máj. 6. 17:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ülj le vele ezt megbeszélni. Mondd el, hogy boldogtalan vagy, mi nem tetszik. Ha jön a hárítás a megértés helyett, akkor szerintem egyértelmű mit kell tenned. De ne színleld semmiképp, hogy minden rendben veled, mert néma gyereknek az anyja se érti a szavát.
2014. máj. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
74%

2 fél állás és suli mellette,nos ideje az nem sok lehet,amíg ezt így ebben a formában műveli addig nincs mese....

Nos két hete nem volt semmi...Milyen nő vagy? Ilyenkor miért nem hozod meg a kedvet neki?Vagy miért nem kelted úgy ahogy nem szoktad? :) a sex kettőtökön múlik,és sosem 1 egy emberen!De bíztathatnád hogy néha vegyetek ki egy hétvégét és menjetek el welnesezni vagy akárhová ahol nem kell tanulással és melóval foglalkoznia...Néha kell egy kis szabi,mert a sok melóba bele is lehet őrülni!Tudom Én is csináltam,de egy idő után beláttam hogy a szabadság néha többet ér mint pár ezres...

2014. máj. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
49%
Két helyen dolgozik, mellette egyetemet végez! Te azzal segíted, hogy elégedetlenkedsz és idegenektől kérsz tanácsot. Hagyd ott! Tedd meg neki ezt a szívességet. Csak nyer szegény, ha elhagyod.
2014. máj. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Bocsánat, azt kihagytam, hogy már nagyon sokszor beszélgettünk erről, én mindig mindent elmondok neki, nem várom, hogy magától kitalálja. Azt mondja ilyenkor, hogy nem tud mit csinálni, örül, hogy él, és attól nem fog engem jobban szeretni, ha mindig meg akarom vele ezt beszélni...
2014. máj. 6. 18:01
 5/15 anonim ***** válasza:
Mikor már nincs jelen a párod részéről a testi vágy irántad,akkor elérkezik az a pont,amikor nagy a baj.Talán elfáradt és kiégett érzelmileg a barátod,kihűltek az érzései is ezzel együtt.Ezt a folyamatot elég nehéz visszafordítani,lehet,nem is fog sikerülni.Gondold át,érdemes-e még energiát fektetned ebbe az egészbe,mert nem biztos,hogy megéri.
2014. máj. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Kösz 3-as, igazán rendes vagy...nyilván azért írtam ide, mert már mindent megpróbáltam. De nem baj, most menj, és írj minden kategóriába ilyen kedves választ, biztos jót szórakozol...
2014. máj. 6. 18:03
 7/15 A kérdező kommentje:
Kedves kettes, nem vagyok állítólag csúnya nő, de mikor előre mondja a barátom, hogy semmi ereje nincs még enni sem, nemhogy szexelni, és hogy olyan állapotban van, hogy senki nem lenne rá hatással, akkor nekem is elmegy a bátorságom, mert úgyis csak visszautasítana. Már próbáltam azt is, hogy programot szervezek neki, de soha nem akar velem semmit, mert neki dolga van, mikor szabadnapunk van, akkor is neki gyakorolnia kell, amit persze meg is értek, mert muszáj. Nem jön velem soha sehová.
2014. máj. 6. 18:06
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha neki elég ami most van,hagyd bújja a könyveit vagy punnyadjon amit akar.Ha neki semmi nem jó,rittyentsd ki magad,menj el valahová.Akár több napra is.Majd csak észre veszi valami, valaki hiányzik az életéből.Ha meg nem,akkor válts pasit.Ha fél év alatt ilyen,milyen lesz évek múlva?remete
2014. máj. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Igen, már csináltam azt is, hogy leléptem kerti partira, ő meg otthon aludt, pihent. Ha van szabadideje, akkor meg a hülye videójátékát nyomja, persze, ahhoz nem fáradt... Nagyon elkeseredett vagyok, mert én még szeretem, de ő semmit nem tesz ezért a kapcsolatért. Nem hiszem el, hogy attól, hogy sok dolga van valakinek, ne tudná szeretni a másikat attól függetlenül...
2014. máj. 6. 18:57
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Te mit is dolgozol kérdező?
2014. máj. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!