Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ebben is hazudik?...

Szerintetek ebben is hazudik? L/22

Figyelt kérdés
2 éve vagyunk együtt a barátommal és fél éve új házba költöztek ahova még egyszer se hívott meg. Azt mondta az egyik haverom aki az utcájukba lakik, hogy wc-jük sincs kint az udvarra mennek intézni a dolgukat a szomszéd falához meg teljesen lelakják a házat. Én ezt persze nem hittem el meg le is tagadta a barátom. Majd nemrég besokkaltam és mondtam a barátomnak, hogy végre hagy mehessek el hozzájuk vagy szakítok. Erre mondta, hogy nincs náluk víz, leszokták önteni a wct, ezért nem mert elhívni. Mikor elmentem hozzájuk nem engedte, hogy szétnézzek a házba csak a szobájába mehettem be, meg wc-re elmentem és tényleg le kellett önteni. Már lassan azt is elhiszem, hogy kintre mennek intézni a dolgukat.

2014. máj. 5. 14:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
most ha csórók mit tud csinálni? szívesebben élne máshol szerintem...
2014. máj. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem hazudik, csak szégyelli előtted a családja körülményeit. Ha ez téged nem zavar, akkor mondd el neki ő se aggódjon miatta. Az van ami van. Majd ha egyszer ti ketten összeköltöztök akkor olyan feltételeket teremtetek magatoknak amilyet akartok, tudtok.
2014. máj. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Miben hazudik????? Nincs víz, elmondta! Rosszak a körülmények.
2014. máj. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
De 40 ezeré tud telefont meg 30 ezeré kutyát venni arra van pénz meg tetoválásra meg napi 2 doboz cigire.
2014. máj. 5. 14:37
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem hazudik semmiben, Egyszerű körülmények között élnek. Persze, hogy nem reklámozza.
2014. máj. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Na de ha ez neked mind faj, akkor miert vagy vele?

A lakas, WC, vizhez biztos nincs beleszolasa, a szulei intezik.

2014. máj. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nekem csak az fáj, hogy nem mond el nekem semmit.
2014. máj. 5. 14:44
 8/13 anonim ***** válasza:
Még ha nem is hazudik semmiben, akkor is, komolyan egy ilyen értékrendű emberrel akarsz együtt lenni? Nem a szegénységgel van gond, hanem az értékrenddel, aki ilyen körülmények között 30000-ért vesz kutyát (mert csórón aztán feltétlenül szükség van drága kutyára, nyilván jól el fogják látni), meg 40-ért telefont, az nagyon nem bír gondolkodni és vigyázni a pénzre. Biztos nem akarnék közös jövőt ilyen emberrel.
2014. máj. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Mi Pesten viszonylag jó helyen lakunk kertvárosban, mégis van az utcánkban pár házzal arrébb olyan család, ahol kikapcsolták már áramot, gázt mert nem fizettek.

Van egy tök normális 17 éves lányuk, gondolom ő sem dicsekszik azzal, hogy szülei lumpenek lettek (10 évvel ezelőtt még normálisak voltak).

2014. máj. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"végre hagy mehessek el hozzájuk vagy szakítok"


22 éves vagy?

2014. máj. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!