Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van-e esélyem, hogy később...

Van-e esélyem, hogy később barátságból párkapcsolat lehet?

Figyelt kérdés
Én férfi vagyok, és van egy női barátom, akinél mint pasi nem jövök be, viszont nagyon jó baráti a viszonyunk. Minden találkozáskor hatalmas ölelésekkel örülünk egymásnak. Csók nem csattan el, de többször megpusziljuk egymást.Majdnem minden este komunikálunk egymással, mindig megírjuk mi történt velünk.
2014. máj. 4. 21:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
van esély. de esély mindig van. a mértékét viszont csak te tudhatod.
2014. máj. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem valószínű, de van egy kicsi esély rá.


Nálam mindkettőre volt példa. (pedig akivel végül összejöttem, miután friendzone-ba tettem, csúnyább volt, mint aki csak simán barát maradt).

Erre így nem lehet konkrét választ adni.

2014. máj. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

2. vagyok, megjegyzem a nagyon finom illata miatt kezdtem vonzódni hozzá.

Nem tudom mi volt az az illat, mert nem a parfümje.

2014. máj. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ennek a lánynak is finom az illata, és nem a parfümje.:)
2014. máj. 4. 21:42
 5/12 anonim ***** válasza:
33%
Kizárt. Azért vagytok barátok, mert egyáltalán nem vonzódik hozzád. Akkor mégis mit akarna tőled?:D Arra meg minimális az esély, hogy elkezdesz vonzalmat generálni benne...
2014. máj. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%
A környezetemben van több házaspár is, akiknél barátsággal indult a dolog. Szóval egyáltalán nem lehetetlen, hogy nálatok is lesz ilyen jellegű folytatás.
2014. máj. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
22%

Akkor lesztek igazi barátok ha majd dugtok is egy jót! :)

Amúgy meg alap hogy férfi és nő közt barátság nincs!Vagy több van vagy kevesebb!

Én is tartok nővel így kapcsolatot,nem tagadom exek is vagyunk...Magyarán az én helyzetemben ez nem barátság,mert több van mint barátok közt.

Amúgy meg ha jobban megnézed,a nők mindig a baráti kőrből szoktak kiválasztani pasikat.Neked jó esélyed van ,mert közelebb állsz hozzá,viszont nem ismered eléggé hogy tudd hogy mit is akar!Én javaslom hogy ne várd meg a reggelt,telefonálj neki és hívd át bulizni,öntsetek fel egy picit a garatra és majd meglátjátok hogy lesz e valami...Esetleg kedveskedhetnél neki ezzel azzal.Viszont ha nem lépsz vele előre akkor hagyd a francba és felejtsd el mert utána csak a terhedre lesz és emiatt tönkremehetnek feleslegesen más nővel kialakított kapcsolataid.Vagy titkold az egészet,mármint más nők előtt! :)

2014. máj. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
73%
Ha ez bátorít, a férjemnek sikerült :D Először tényleg csak barátok voltunk, mert én párkapcsolatban éltem mással, és haj de nagyon szerelmes voltam, így nem is vonzódtam hozzá. Aztán szép lassan belement a gondolataimba, először mint legjobb barát, később (mikor már nem voltam kapcsolatban) pedig, mint szerelem :) Szerintem sokkal jobb volt barátként kezdeni, már akkor látott nyűgös, nem jó napjaimon, amikor még közel sem voltunk kapcsolatban, így nem voltak kellemetlen meglepetések, sokkal nagyobb volt az összhang. Ne add fel, simán lehet még kapcsolat, érdekes módon nekem is az illata tűnt fel először :)
2014. máj. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nálunk annyiból fordítva történt, hogy én vagyok a nő, és bizony eleinte plátói volt a szerelem részemről... Ennek tíz éve, házasok vagyunk és van két gyerekünk. Mindig van esély. :)
2014. máj. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem van, legalábbis a férjemmel, akivel 13 éve vagyunk együtt, barátságnak indult. Kb. 2 évig csak barátok voltunk, tabu volt a másik, mert mindkettőnknek kapcsolata volt. Kedveltük egymást nagyon, de kizárólag csak barátként. Nekem eszembe sem jutott pasiként tekinteni rá. Aztán ahogy befuccsoltak a kapcsolataink, ő elkezdett nyomulni, én meg hagytam magam elcsábítani, és egymásba szerettünk. Imádom azóta is és a legjobb barátom.
2014. máj. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!