Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon ciki az interneten...

Nagyon ciki az interneten ismerkedni?

Figyelt kérdés
Azért ide írtam, mert a randi rovatba tinik írkálnak, én meg felnőttek véleményére lennék kíváncsi. Egyelőre csak visszajelzéseket szeretnék az ellenkező nemtől, hogy én is tetszem még valakinek. Egyedül nevelem fél éves kislányomat, szóval randizgatásról csak később lehetne szó. Nagyon szánalmas?
2009. dec. 26. 11:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne szánalmas? És felnőttként miért érdekel még mindig a ciki/nem ciki fogalma? Én így ismertem meg a mostani barátomat és nem érdekel, hogy ciki-e (abból kinőttem 12 évesen), csak az hogy szeretjük egymást:)

De a netes társkeresőn a legtöbben csak szexkapcsolatot keresnek, szóval óvatosan, a normálisakat időbe telik megtalálni.

2009. dec. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is neten ismeretem meg a partneremet, közben több már a kapcsollatunk, van egy 1,5 éves lányunk, de egy házban élünk, de sajnos a nagylányának tett ígérete miatt nem rendeződött "papíron" a kapcsolatunk, ami azért fáj. bármi történhet és én egy senki vagyok. azért az nem teljesen igaz, hoyg fő a szeretet, mert gondoskodás is létezik, pláne, ha már mindkét fél elmúlt 40 , bizony gondolni kéne rá, mi van, ha váratlan tragédia történik. de az ilyesmit, akár neten ismerkedsz, akár másként, úgysem láthatod előre, szóval egyáltalán nem látom a netes ismerkedésnek ilyen árnyoldalát. az én párom sem azért ilyen mert neten ismertem meg.
2009. dec. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Kedves első, igazad van, túl sokat foglalkozom mások véleményével. Csak tudod, egyedülálló anyaként éppen elegen sajnálnak le nap mint nap,és nem akarom, hogy aztán az legyen, hogy jaj, szegény, és az interneten ismerkedik! :)

Ismerek én is ilyen párt, akik azóta házasok, tehát pozitív példa van előttem. nem is tudom, miért félek belevágni... tán a pozitív visszajelzések hiányától félek :)

2009. dec. 26. 11:39
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Sok sikert hozzá, bátran vágj bele. Nekem is van két ismerősöm aki internetes társkeresőn talált magának férjet. De, ehhez sokat mentek randizni, és bártan írtak azoknak a férfiaknak, akikkel úgy érezték találkozniuk kell. Tehát bátran kezdeményez, és ne vár.

Sajnos, nekem nem jött össze, egy éven át voltam fent, hat különböző társkereső oldalon és tegnap le is regisztráltam mindről.

Sok embert, ismerőst szereztem az egy év lat, de kapcsolat egyikből sem lett.

Én még azt javaslom, hogy pár levelezés után találkozz a jelölttel, nem érdemes sokáig húzni a találkozást, mert a gesztusok, a hangja, a szavak, a magatartása sok mindent elárul.

2009. dec. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Egyáltalán nem ciki!Főleg a mai világban a felnőtt korosztály nem is nagyon tud hol ismerkedni.Én 31 évesen maradtam egyedül,ekkor váltam el.Nagyon el voltam keseredve,mivel még babám sem volt.A tesóm javaslatára mentem fel a netre,nagyon sok önbizalmat adott,hogy tetszek a pasiknak,randizgattam is,volt több hónapos kapcsim is.Az idén februárban ismerkedtem meg szintén egy társkeresőn a férjemmel,ő is egy válás után volt.Elmondhatom nála jobb ember nem nagyon van,össze is házasodtunk ,már jön a baba is:-))Én csak ajánlani tudom,hidd el vannak normális pasik is akik szintén arra vágynak amire Te!Vágj bele bátran semmit nem veszitesz!Egy 19 hetes kismami
2009. dec. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem nem ciki, én is ezt teszem, bár én még csak most vagyok válófélben, de barátkozni addig is lehet. Sok sikert kívánok neked, hogy olyan párt találj, aki elfogad mindkettőtöket. Nekem még annyi hozzáfűznivalóm lenne, hogy én is egyedül fogok maradni februártól a 3,5 éves kisfiunkkal, és ezért annyit javasolnék még neked, hogy az első találkozók alkalmával még ne rohand le rögtön azzal, hogy milyen jó apukája lenne a kislányodnak, mert attól rettegnek a férfiak is, hogy ha vki csak apukát lát bennük. Ez tapasztalat két félresikerült randi után. 27L
2009. dec. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom szolhatok e, hiszen 18 vagyok, nem pedig kismama :) Az én párommal is neten ismerkedtünk meg, azota már haza jött Magyarországrol is(nem onnan való, csak ott dolgozott)Azóta is jól megvagyunk.És hidd el, egyáltalán nem ciki.Más helyen nem is lehet szinte ismerkedni. És ha egy rendes pasast ismersz meg, akkor megérti, hogy randizni később akarsz, de itt nem ez a lényeg.És miért ne tetszenél? Biztos tetszel sok pasinak, ne félj keresni, nyisd ki a szíved, hidd el, kis idő és megleled álmaid férfiát :)
2009. dec. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Utolsónak köszönöm!!!! Egyet még árulj el nekem: te milyen oldalon ismerkedsz? Most az előbb végignéztem néhány oldal kínálatát, két szót olvastam a legtöbbször: feltűnően csinos és gyermektelen... ezek a pasik nem rám várnak :(

(ja ez három szó)

:)

2009. dec. 26. 12:15
 9/16 A kérdező kommentje:
Kedves 18/L neked is köszönöm, hogy írtál :) egészen felbátorodtam.
2009. dec. 26. 12:16
 10/16 anonim ***** válasza:

Szívesen.Majd irj, hogy mi ujság :)

18/L

2009. dec. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!