Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek? Jól teszem?

Mi a véleményetek? Jól teszem?

Figyelt kérdés

A férjem egyik barátja utóbbi időben sokat jár hozzánk segíteni a ház körül. Persze nem ingyen. Múlt héten az egyik este elmentünk együtt szórakozni, a barát is hozta az élettársát. Vele (Évike) még nem találkoztunk előtte, most ismertük meg.

A férjem elég gyakran érdeklődik a barátjánál az élettársa felől. Olyanokat kérdez tőle, hogy Évike ma dolgozik -e, meg hogy mit szólt erre, vagy arra. Először úgy gondoltam, hogy csak illedelmes akar lenni, azért kérdezi. Aztán a férjem előállt azzal nálam, hogy nincs -e kedvem barátkozni az Évikével, mert szegénynek nincsenek barátnői, meg, hogy összejárhatnánk vele, meghívhatnám őt is hozzánk. Ma reggel meghallottam, mikor a férjem megint kérdezte a barátjától: -"Anya" dolgozik ma? Majd mikor észre vett, hogy mögötte állok zavartan rám nézett és elkezdett magyarázkodni, hogy "Csak megkérdeztem, hogy dolgozik -e az Évike!" Mellesleg engem hív anyának. Kezd fura lenni számomra, hogy miért érdeklődik ennyire az Évi után, meg nekem is miért erőlteti. Pár perc múlva elkértem az Évi számát a párjától, és felajánlottam, hogy elmegyek kocsival délután és elhozom hozzánk az Évikét is, még úgysem volt nálunk. Persze tudom, hogy nincs ebben semmi rossz, de valahogy rossz érzésem van az egésztől. Egyszer valaki azt tanácsolta, hogy ha valakire kezd az ember féltékeny lenni, azzal össze kell barátkozni. Mit gondoltok, jól teszem, hogy elhozom hozzánk a csajt? Igazából a férjem reakcióira vagyok kíváncsi, és azt akarom kideríteni, hogy miért is kellene nekem barátkozni ezzel a nővel.



2014. ápr. 30. 10:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
24%
Lehet csoportszexbe akarnak beszervezni, ezért kérte a férjed, hogy barátkozzatok. Lehet ők már nyomtak egy hármast, de téged is bevennének.
2014. ápr. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Tetszik neki Évike. Légy résen.
2014. ápr. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
51%

Nekem mar az furcsa, ha egy ferfi anyanak hivja a feleseget. Ott mar valami nincs rendben szexualpszichologiailag.


De lehet, hogy a baratja is ilyen, es o is anyazza a baratnojet, es a ferjed ezert szolitotta azon a neven.

2014. ápr. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
85%

BIZTOS, h le leszek pontozva, de uuugy orulok, h nincs parkapcsolatom. :D

Bob Marley utan szabadon : No man no cry... :D

Szerintem Evike bejovos neki.

2014. ápr. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Nem tartom reálisnak, ha féltékenyek vagyunk valakire,akkor barátkozni kellene vele, ugyanis akkor a kis kaput meg is nyitottuk.

Vidd el magadhoz, az "Evikét"!

2014. ápr. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

10:54


Lehet, hogy neked van igazad!

2014. ápr. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

El van a férjed ájulva,mert a szomszéd nője mindig zöldebb.

Csábítsd el a férjed,mint régen,ne Évikén járjon az esze.

2014. ápr. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
75%

Hát nem is tudom, embere válogatja.

Nálunk is így van. A férjem érdeklődik a barátja párja felől mindig, és a barát is érdeklődik felőlem. Én is érdeklődök a barátja felől, sőt a barátja barátnője felől is. Szerintem ebbe semmi rossz nincs.

Még a szövegkörnyezet is hasonló szokott lenni.


Engem most mutatott be az egyik barátja élettársának, közös programokat szervezünk. Nincs ezzel baj szerintem.


Arra gondolj, hogy a barátnőd pasija után szoktál-e érdeklődni. Pl. elmeséli hogy a pasija nem ment be dolgozni, kiíratta magát, Te meg legközelebb amikor beszéltek, rákérdezel hogy na a Pista dolgozik? Vagy valami ilyesmi

A férfiak épp úgy megbeszélnek mindent egymás közt mint a nők. Nincs ezzel baj.

2014. ápr. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
75%

Ebben én még semmi rosszat nem látok. Teljesen hihető és érthető helyzet, hogy mondjuk férjed barátja megkérdte férjedet, hogy szóljon neked, hogy barátkozz a barátnőjével.

Meg ha ti úgy is barátok vagytok már a férfival, akkor nyilván össze fogtok járni négyesben, nem csak a férfi jön majd hozzátok.

Férjed meg biztosan azért kérdezgetett róla, mert ki másról kérdezhette volna? :S

Szerintem még ne kombinálj.

2014. ápr. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :-) Először tényleg azt hittem, hogy csak rendes akar lenni a barátjával, de most már soknak tartom ezt a gyakori érdeklődést. Légyszíves
2014. ápr. 30. 11:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!