Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért várom el a páromtól,...

Miért várom el a páromtól, hogy kihozza magából a maximumot és mindig a toppon legyen, ha ezt én magam nem teszem meg?

Figyelt kérdés

2013. jún. 18. 09:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
88%
Mert bunkó vagy!
2013. jún. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
88%
Mert felé vannak elvárásaid, magad felé nincsenek. Emellett szerintem nem szereted igazán.
2013. jún. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Mert te képtelen vagy erre, ezért rajta éled ki magad.
2013. jún. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Na, az ilyen párkapcsolat a sürgősen felejtős kategória, ami az elvárásokra épül, az ilyenben hosszabb távon csak szenvedni lehet, és az ember jó sansszal pont akkor fog egyedül maradni, amikor egyébként is épp hullámvölgyben van... egy jó kapcsolatban az ember a másikat olyannak fogadja el, amilyen, az erősségeivel, gyengeségeivel, jó tulajdonságaival és hibáival...
2013. jún. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan azért, mert te ezt nem teszed meg...pedig tudod, hogy meg kéne. Ezért is zavar annyira, ha a másik nincs mindig a toppon... Tulajdonképpen a saját magaddal való elégedetlenségedet vetíted ki rá......
2013. jún. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk meg forditva van. A baratom varja el h mindig tokeletes legyek, kivul belul, minden szavam meggondolt legyen, stb. Elegem lett belole!
2013. jún. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Ja es hozzateszem, o egyaltalan nem strapalja magat. De szakitok vele mert ez igy nem jo
2013. jún. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Szerintem a Kedves Kérdező a kérdést úgy tette fel, hogy a párjára asszociált E/1. személyben.


Sok ilyen ember van, főleg férfiak körében divat ez. A nő legyen mindig minden körülmények között maximálisan ápolt, full szőr/pattanás/felesleg-mentes, dolgozzon (hiszen ha nem teszi, akkor egy ingyenélő r*banc...), takarítson, főzön legalább olyan jól mint a drága anyuci, és akkor még nem is beszéltem az ágyban nyújtott teljesítményéről..


Én az ilyet élből kerülöm, ha találkozom vele mégis, akkor pedig egyszerűen ezt előre letisztázom, hogy velem ez bizony nem pálya.

Hozzáteszem, hogy ilyenkor szoktak elfutni. :D

2013. jún. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Én vagyok a nő
2013. jún. 18. 10:07
 10/19 anonim ***** válasza:
Kérdező (#9), és ez mennyiből érdekes? Tudod, egy PÁRkapcsolat úgy néz ki, hogy elkapja a zasszony az influenzát, egy hétig 39 fokos lázzal vegetál az összeizzadt ágyban, inkább hasonlít egy vizihullához mint egy szexszimbólumhoz, nyafog, nyűgös, hisztis, elviselhetetlen, és én szeretem és gondját viselem. Aztán egy hét múlva fordul a kocka többnyire, én esek ágynak tök hasonló paraméterekkel, és ő szeret és gondomat viseli. Na, ez a párkapcsolat. Ami a kérdésben szerepel, az meg a megjátszás, bazáriság, képmutatás...
2013. jún. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!