Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért várom el a páromtól,...

Miért várom el a páromtól, hogy kihozza magából a maximumot és mindig a toppon legyen, ha ezt én magam nem teszem meg?

Figyelt kérdés

2013. jún. 18. 09:02
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Mert úgy érzed nem tudsz rá eléggé felnézni, de nagyon szeretnél.
2013. jún. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Sztem azért, mert felsőbbrendűnek érzed magad, és azt gondolod, neki kellene pitiznie neked. Vagy nem szereted igazán. Más megoldás nem nagyon van, mert ha tényleg szeretnéd, akkor hajtanál azért, hogy tökéletes legyél neki.
2013. jún. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Állandóan azt mondogatja, hogy így vagyok neki tökéletes és ez nem sarkall arra, hogy jobb legyek
2013. jún. 18. 12:34
 14/19 anonim ***** válasza:

5-ös hozzászóló válaszával értek egyet.


Egyébként azt igényelnéd a párod részéről, hogy ő is sarkalljon téged fejlődésre? Vagy miért írtad, hogy azért nem hozod ki a maximumot magadból, mert ő nem kér erre?

2013. jún. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Utolsó: igen
2013. jún. 18. 12:52
 16/19 anonim ***** válasza:
Ezzel akarod elterelni a figyelmet arról a tényről, hogy te magadért lusta vagy tenni, és másoktól várod, amikor egy teljesen rossz hozzáállás. Saját magad kötelessége, hogy elvárd magadtól a maximumot. Te ezt a párodra nyomatod, hogy ezután úgy érezhesd te megtettél mindent most ő jön és nem is neked kéne magad formába hozni, hanem az ő hibája, hogy nem bíztat.
2013. jún. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Felmerült benned a kérdés, látod a hibádat. Ez egy lépés előre! Esetleg le kell győznöd a felsőbbrendűségi érzésed. A következő lépés, hogy tegyél ellene, ugyanis ha a párod nem mazohista, akkor el fogod veszíteni.
2013. jún. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Utolsó: mit kéne tenni ellene? hogyan?
2013. jún. 19. 22:42
 19/19 anonim válasza:
mert h*lye vagy, mint a nők általában... Titeket nem megérteni kell, hanem szeretni... én szülinapodra tükröt vennék a párod helyében
2013. jún. 20. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!