Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy láthatatlan...

Miért van az hogy láthatatlan vagyok a családom számára?

Figyelt kérdés

szoval leszarják mit csinálok kivel mikor , és sehogy se tudom magamra felhivni a figyelmet de ha vkinek beszolok a családom belül (pl.mamámnak) akkor meg az van milyen szemtelen vagyok meg ilyenek de nem is ismernek kb.

most már kezd nagyon elegem lenni ..... -.-



2014. ápr. 28. 18:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha meg folyton belekotnenek mindenbe amit csinalsz, akkor az lenne a baj.
2014. ápr. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

bocsi, de sztem ez karma, hordod magaddal. 2 órája írtad ki a kérdést, (és csak egy rövid egymondatos válasz jött, az sem teljesen a kérdésre a válasz, csak egy vélemény.), és itt a gyik-on is "láthatatlan" vagy.

definiáld újra a létedet, tartsd önismererti tréninget, kutakodj egy kicsit: miért néznek át rajtad? talán Te is átnézel magadon? Te el tudod fogadni magad? tiszteled, szereted magad? mikor megmozdulsz, megszólalsz, írsz, bármilyen megnyilvánulásod van, akkor eleve úgy állsz neki, h feszett fejsze nyele bármit is lépsz? (a kérdésedből nekem ez jön le. )


olvass, tanulj, ismerd meg magad, szerezz önbizalmat, feszegesd a korlátaidat, gyűjts élettapasztalatot!

2014. ápr. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!