Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A családom számára láthatatlan...

A családom számára láthatatlan vagyok?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok. Van egy nővérem mindig azt kell csinálnom amit ő. A szüleimmel jól kijövők és a testvéremmel. A többi családtagjaim nem figyelnek rám. Láthatatlan vagyok számukra. Minden év úgy telik hogy sem a szülinapomon sem a névnapomon nem köszöntenek fel. Anyu néha megis szokta jegyezni hogy szegénynek mindig elfelejtik a szülinapját. Csak a szüleim és a testvérem szokott felköszönteni. csak az a vicces hogy a testvéremet meg mindig feltudják hívni ha van valamije. Ott vagyok a család körül de én láthatatlan vagyok. mindenki kiváncsi mindenkire csak rám nem és ez nagyon fáj.
2010. szept. 21. 20:12
 1/7 anonim ***** válasza:
nem vagy láthatatlan.Esetleg cselekedtél valamit vagy mondtál nekik valamit.Csak úgy nem viselkednek így...O.o
2010. szept. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Szerintem viszonozd mindenki felé azt, amit te kapsz tőlük.

Talán majd leesik nekik...

2010. szept. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hallod, nekem még a szüleim is elfelejtik, nem hogy a tágabb családi kör. Azok nem hogy elfelejtik, de azt se tudják, hogy mikor van a szülinapom.
2010. szept. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Tegyél ellene,ne szenvedj!

Szülinapod elötti napokban említsd meg na holnap egy évvel öregebb leszek!Kiváncsi vagyok ti mivel leptek meg.Vagy valami hasonló.Muszáj,ha nem akarod,hogy továbbra is igy bánjanak veled.Nyisd ki a szád mutasd,hogy nem vagy átlátszó!

2010. szept. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem gusztustalan ha bejelented hogy hnap szülinapom lepj meg. Nem az ajándékról szól
2010. szept. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Zsenikém,te mit javasolsz?
2010. szept. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem élj a Jon Lajoie által híressé vált "not givin' a fuck" elv szerint.

http://www.youtube.com/watch?v=6wS5xOZ7Rq8

2010. szept. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!