Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A "majdnem" megcsalást meg...

A "majdnem" megcsalást meg lehet bocsátani?

Figyelt kérdés

1 hete történt, de tegnap tudtam meg minden részletét. Szóval, egy hete csúnyán összevesztünk, megbántottam a kedvesem. Ő aznap este elment kocsmázni, megismerkedett valami nővel, számot cseréltek, majd sms-eztek. Egyszer gyanús volt, hogy egy sms után bejelentette, hogy ő elmegy, mert dolga van. Elment fürdeni, én meg elolvastam az sms-t. Megvártam míg elmegy, követtem, és láttam, hogy a nő lakására mennek fel.Mentem utánuk, és benyitottam a lakásba. Még nem történt semmi, csak ittak egy üdítőt. Az sms-ből tudtam, hogy mire készül, ezért követtem.

Hazajöttünk, és beszélgettünk. Elmondta mit miért akart tenni, és sajnálja. A bizalmam odalett, de szeretem. Kéri, hogy töltsük együtt a Karácsonyt. Most itt vagyok a szüleimnél, ő meg vár, hogy délután visszamegyek-e hozzá. Nem tudom. Segítsetek!!!


Köszönöm.

21L


2009. dec. 24. 08:45
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Nem kértem elnézést, amiért megbántottam. Minden embert, aki a keze alatt dolgozik, szídta, mintha ő lenne az isten. Mert mindenkinek csak "8 osztálya van" (nem cigányok), és hogy milyen hülyék. De neki szakmája van, meg érettségije, és hogy ő mennyivel okosabb. És mondtam neki, hogy benne lehet a hiba, ha nem tudja "megfegyelmezni" az embereket. És ezen sértődött meg.
2009. dec. 24. 11:24
 12/15 A kérdező kommentje:

Irodában dolgozik, fizikai munkát nem végzett még. És "lenézi" azt aki keményen megdolgozik a pénzéért, nem csak a laptop előtt ül, meg beül az autóba és ide-oda elmegy.

És ő "rendelkezik" a fizetésekről (napi bért kapnak), és egy-egy hibáért levon 5 ezret a munkásoktól. (Olyan hibáért is, amiről nem ők tehetnek).


És, nekem nem tetszett ez a duma. Igy hát "helyre raktam".

2009. dec. 24. 11:27
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos nem mennék vissza egy ilyen emberhez,aki még a munkásaival is szemét.Később veled is ilyen szemét lesz.mégha nem is csal meg.Jellemtelen embernek tartom.
2009. dec. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
100%
Semmi képp se menj vissza.Töltsd a szüleiddel a karácsonyt. ha visszamész akkor aztfogja hinni.hogy anniyra nem is érintett meg a dolog effekíve leszarod.pedig nem így van!! hagyd egy kicsit..gondolkozzon el h magába szálljon h miért akart megcalni.. ami jelzem nem szép dolog...disznóság!!! maradj szüleiddel!!! nem érdemel meg 3 év után... :S
2009. dec. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szerintem is hagyd a fenébe!Persze,még rád kenné,hogy miattad csalt volna meg,mert veszekedtél vele!Nem mentség!Szép lenne,ha a férjem minden veszekedés után más nőnél kötne ki!
2009. dec. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!