Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért utolsó szemétláda a...

Miért utolsó szemétláda a férj, ha tizenkét év házasság után nem tud megbocsátani a feleségének egy félrelépést?

Figyelt kérdés
Megcsalt a feleségem. Persze megvoltak az okai, én is hibáztam. Megbeszéltük, próbáltuk helyrehozni, de nekem nem ment. Nem tudtam már ugyanúgy tekinteni rá. Ő is látta ezt és ő is próbált megtartani, de az inkább szánalmas volt számomra, mint vonzó. Végül kimondtam, hogy vége, mire sírva elmondott engem minden féregnek, hogy ő lelkét kiteszi, hogy helyre hozzon mindent, én meg rá se hederítek. Azóta sokaktól hallom, hogy én vagyok az idióta, hogy ennyi együtt töltött idő után sem vagyok képes megbocsátani egy botlást, menjek vissza, kérjek bocsánatot a viselkedésemért és felejtsem el az egészet. Nekem ez nem megy, de az is fáj, hogy túl sokam fordulnak el tőlem emiatt.
2014. ápr. 22. 07:27
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
2%

és az a 12 év, amit boldogságban együtt éltetek, az meg le van ejtve? hát én ezt nem értem.


Én igaz, még csak 5 éve vagyok a párommal, de ha kiderülne, hogy 3-4 éve megcsalt, simán át tudnék lépni rajta, ha csak egyszeri alkalom volt, és pusztán testiség (érzelem nélkül). És nő vagyok...

2014. ápr. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
20%

"A megcsalás oka egy új munka volt, amit jobban szerettem, hazahozam és emiatt kevés időt szenteltem a családomra, de leginkább rá. Egyszeri alkalom volt, be is vallotta. Én változtattam, ő viszont nem tud."


Vagyis TE voltál az egész oka, amit gondolom ő nem egyszer jelzett is feléd, csak magasról tettél rá...


Ő nem változtatott?? Hát könyörgöm, nem éveken át tartó viszonya volt - ahogy neked munkád, hanem EGYSZERI alkalom!


Ha ezért képes vagy felrúgni a házasságodat, akkor te sosem szeretted azt a nőt. Így még jobb is neki, ha megszabadul egy ilyen álszent hisztérikától, mint te...

2014. ápr. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 A kérdező kommentje:
Egyszerűen nem tudom kívánni azóta, hogy tudom! Jobb lett volna, ha nem mondja el és úgy oldja meg a problémákat, hogy ultimátum elé állít. Nem mondom, hogy nem szeretem már, tudom, hogy ő is szeret, de egyszerűen már nem tudok mindent beleadni az ágyban, mert azt látom, hogy mással van és jobban élvezi,m mint velem valaha!
2014. ápr. 22. 13:29
 34/43 anonim ***** válasza:
52%

"Nőpárti a társadalom? :D Jó vicc. Naponta jönnek a provokatívnál provokatívabb kérdések, aminek a főszereplői a szemét, gátlástalan nők, vagy anyák és a legtöbben nagy egyetértésben bólogatva szidják őket. No de mindegy, ez nem ide tartozik, csak az egyik válaszolónak reagáltam. "


Nos ha nyitott szemmel járnál, akkor látnád, hogy ezeknél a kérdéseknél nagyrészt a férfi szereplő kapja az osztást.

2014. ápr. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
3%

Egyszerűen nem tudom kívánni azóta, hogy tudom!


akkor mi a francért hülyíted azóta, és hagyod, hogy erőlködjön, amikor tudod, hogy neked már nem kell? NEm kell megbocsátanod, ha nem akarsz, senki sem várhatja el tőled, de akkor lépj tovább.

2014. ápr. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 A kérdező kommentje:
Nem hülyítettem, hanem próbálkoztam, ezek szerint számára jól. Már ezzel is hibáztam?
2014. ápr. 22. 13:44
 37/43 anonim ***** válasza:
88%
Magad miatt, vagy őmiatta próbálkoztál. Ha kettőtök miatt akkor sajna így járt a nej, de ha csak őmiatta akkor nem voltál tisztességes. A megcsalás nehezen megbocsájtható, hiszen ezzel nem oldódik meg a probléma és olyan nincs, hogy ennek te is oka voltál. Ha nem jó a házasság akkor le kell zárni és úgy lehet másik. Persze a te részedről is. Ha esetleg te is félreléptél akkor jogosak a vádak.
2014. ápr. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 A kérdező kommentje:
Voltam mással, miután elköltöztem, de az nem megcsalás.
2014. ápr. 22. 17:05
 39/43 anonim ***** válasza:
0%
elköltöztél majd visszamentél... de, hülyítetted a feleséged. Kihasználod, hogy lelkiismeretfurdalása van azért, amit tett. Valószínűleg az ismerősök látják, hogy lelépsz, nem jön be a nő, vissza az egész, mégse jó hát megint el.
2014. ápr. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
0%
Azért az se semmi, hogy egy hónap alatt két nőt is felszedtél egy menetre. Szerinted ez így rendben van?
2014. ápr. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!