Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni a párom...

Mit lehet tenni a párom családjával?

Figyelt kérdés
tartoznak nekünk pénzel már egy jó ideje, és úgy volt, most fogják visszaadni a tartozást, amire már szükségünk is van... megkérdeztem páromat hogy egyáltalán mondtak e valamit ezzel kapcsolatban, mert én nem hallottam semmit a pénzről, és állítóleg azt mondták neki hogy nincs most pénzük de igyekeznek ideadni... párom nem az a típus aki mondogatja hogy kell a pénz vagy szól egy rossz szót is.. de mostmár elegem van, hogy mindig húzzák-halasztják, de mondogatják hogy ezt-meg azt vettek... mit tegyek velük? a szemükbe mondjam a véleményem? vagy tűrjek párom miatt? amúgy is vannak dolgaik és elegem is van belőlük, de mindig igyekszek normálisan viselkedni velük...
2014. ápr. 22. 07:04
 1/5 anonim ***** válasza:
91%

Hm-hm-hm


Nem fog tetszeni amit mondok, de én a pénz kölcsönadásról azt tanultam meg, hogy csak annyit, amennyi keresztet merek vetni...többet sose adj kölcsön..


Max papírral..írtatok papírt a tartozástól? ( gondolom nem)


Én simán megmondanám,mhogy kell a pénz, ezzel titeket hoznak kellemetlen szituba, de hidd el, ha nincs pénz, akkor nem lesz miből megadniuk...

2014. ápr. 22. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
De ezek szerint van pénz,ha más egyebet mindig vesznek.Szépen menj át hozzájuk és mondd meg van x napjuk letegyék az adósságot,mert nektek kell.Nem tartozol nekik beszámolóval miért ilyen sürgős most.Ha minden carra telik akkor teljen erre is.Igen bele a szemükbe,aztán ha nem tetszik nekik nagy kaland.
2014. ápr. 22. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Ha nincs a kölcsönről papírotok, akkor csak abban reménykedhettek, hogy előbb-utóbb megadják maguktól (legalább egy részét).


Sajnos mi is hasonlő cipőben járunk. A párom családja fejőstehénnek nézte(nézi) a páromat. Mindig jöttek kölcsönért és sajnos a párom mindig adott is nekik, ha volt, mert "A CSALÁD" a legfontosabb. Most mi is olyan helyzetbe kerültünk, hogy nagy szükségünk lenne arra a pénzre, amivel tartoznak, mert a párom munka nélkül maradt, de most "sajnos egyiküknek sincs"... Utána meg nézegethetjük a fényképeket a neten, hogy merre is járkáltak és miket vettek a "most nekünk sincs" pénzükből.

Felháborítónak felháborító, de tehetetlenek vagyunk, mert papír nincs a kölcsönökről.

A rokonok részéről pedig elhangzott két elég hajmeresztő beszólás is, mikor vissza mertük kérni a pénzt: 1, Kérjetek kölcsön XY-tól, neki most jól megy! 2, Miért a mi problémánk, hogy ti nem tudjátok beosztani a pénzeteket?

2014. ápr. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ismered a mondást! Pénz és asszony esetében nincs barátság, rokonság.
2014. ápr. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Soha, ismétlem, SOHA nem adunk kölcsön nagyobb összeget.
2014. ápr. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!