Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél, ha a férjed...

Mit tennél, ha a férjed bevallaná, hogy csak azért van még veled, mert fél, hogy nem talál mást?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 20. 14:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Elválnék, amilyen gyorsan csak lehet!
2014. ápr. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy befejezte ezt a mondatot, hátat fordítanék neki, és kisétálnék az életéből. Szó nélkül. Vagy max annyit odamondani neki, hogy "remélem tényleg egyedül is maradsz." De semmi magyarázat.
2014. ápr. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Eleg kiabrandito! Nem tudnek vele lenni ezek utan. Bar ketlem, hogy erre magamtol ne jonnek ra es az vallomasa alapjan tudnam csak meg.
2014. ápr. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Pont azt, amit az előttem lévő. Nem tudnék ránézni ezek után, holott tudom, hogy nagyon sokan ezért vannak kapcsolatban, és csak akkor mozdulnak, ha jön valaki. Na, de hogy ezt a másik szemébe is mondani?! Téged se tarthat sokra, ha ezt mondta, és valószínű azért mondta el, mert biztos benne, hogy te még így se hagyod el. Remélem, több eszed van!
2014. ápr. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
43%

Én elhagynám.

Aztán szívja a fogát.

Mossa a gatyáját egyedül.


Van gyerek?

2014. ápr. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Van két lány. Én egyébként a férj vagyok és egyre jobban kívánom a szemébe mondani. Semmibe vesz. Egy ünnepet sem tudunk úgy eltölteni, hogy porig ne alázna.
2014. ápr. 20. 14:42
 7/20 anonim ***** válasza:
Ezt hívják társfüggőségnek. Hát ez elég kiábrándító. Azt mondanám, hogy fordíts hátat, mert még egyedül is jobb, mint folyton alázva lenni, főleg ha a gyerekek előtt teszi. A két kislány viszont nehezíti a helyzetet. Gondolkodj el a váláson, és a következményeken, de ne olyan szempontból, hogy mikor találsz új párt.
2014. ápr. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Mivel aláz meg?
2014. ápr. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Gyerekként kezel, gügyög, mint ha hülye lennék, meg akarja törölni a számat, megjegyzéseket tesz a szerszámomra, olyanokat, amik sajnos igazak, és hasonlók.
2014. ápr. 20. 15:00
 10/20 anonim ***** válasza:
Akkor hagyd ott a fenyőbe, alázd meg jó alaposan!:) hajrá!
2014. ápr. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!