Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tenyleg velem van a baj?

Tenyleg velem van a baj?

Figyelt kérdés

Elore is elnezest az ekezetek hianya miatt, telefonrol irok.

17 eves lany vagyok, kollegista - azert lettem az hogy ne legyek itthon. Ugyanis anyam semmibe vesz, allandoan ordibal, 'kellett nekem 3 gyerek!' ( en vagyok a harmadik.. ), barmit csinalok, semmi nem jo neki, es meg ki van akadva hogy nincs fele bizalmam Emiatt a csaladban zarkozott vagyok, apaval nagyon jo a kapcsolatom, de elvaltak. En megertem az anyam allaspontjat is, egyedul felnevelt 3 gyereket, de ha bele volt faradva, minek kellett ennyi? Allandoan a templomba jar ahelyett hogy kozos programot csinalna vasarnap delelottre, mivel delutan mar utazok vissza. Olyan az egesz no mintha folyamatosan menstrualna. Soha nem mehetek sehova, nem vihetem haza a barataimat mert felek hogy elkezd a semmin ordibalni, es hazakuldi a vendegem.

A plusz az, ha noverem itthon van. Akkor vagy nem szol hozzam, vagy parancsolgat, vagy oszt. Ha epp azt hiszik, hallotavolsagon kivul vagyok, azt beszelik rolam hogy egy 17 eves lanynak nem igy kene viselkednie, biztos valami baj van velem. Hogy mit csinalok? A szobamban vagyok es tanulok. Ha mondanak valamit megcsinalom, de ugye az nem jo.. Mar itthon sincs kedvem lenni, ha csukott ajtonal szeretnek lenni akkor kinyitjak, bejonnrk a szobamba, letelepednek az agyon es hozzam sem szolnak. Oke hogy feltestverem, de nem kene 'kikozositeni'.. Ezutan meg csodalkoznak hogy a baratim lettek az uj csaladom :c

Nem is erdemes csak vernyomas-novelesre hazajarnom.. Tenyleg velem van a baj? Mert szerintem ez nem normalis. Es elnezest a fogalmazasert is de ha egyszer az indulatok feltornek belolem, akkor az a fogalmazas rovasara megy.:/



2014. ápr. 20. 12:12
 1/3 anonim válasza:

Sajnállak, tényleg szar ügy.

Én nemigen voltam ilyenben, így nem tudok érdemi tanácsot adni, de ha csak kiöntenéd a lelked valaki idegennek, privátban szívesen 'meghallgatlak'.

25F


(vannak, akik majd azt javasolják, hogy fordulj bírósághoz, kéresd át magad esetleg édesapádhoz, ám ezeket jól gondold meg. Messziről jött ember azt mond, amit csak akar)

2014. ápr. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnállak. 17 éves vagy. Egy év és nagykorú leszel. Próbálj meg valami módon kikerülni ebből a környezetből.
2014. ápr. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

egyszer próbáld ki ...

menj oda hozzá és szorosan öled meg és mond neki h szereted


am én is egyedül nevelem a 3 gyerekem - és nagyon nehéz - anno együtt vállaltuk az apjukkal, de ö elment - nem, nem egyedül magamnak szültem őket !


am templom - ott csend és nyugi van, sokan menekülnek ebből a helyzetből valamiben ahol kicsit lenyugodhatnak


és én kicsit az látom h pont te voltál aki kilép a családból

a csenddel és a zárkozotsággal kvázi kirekeszted őket persze h kapcsolatot akarnak veled - bár nem éppen jól csinálják

beszélgess velük, mesélj nekik,


legyél kicsit empatikus és éld bele magad anyukád helyébe ...


"ha csukott ajtonal szeretnek lenni akkor kinyitjak, bejonnrk a szobamba, letelepednek az agyon es hozzam sem szolnak" - ha ki akarnának közösíteni akkor nem mennének utánad a zárt ajtó mögé !

legközelebb beszélgess vele vagy még jobb ha kérdezgeted mi van vele ...

2014. ápr. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!