Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért baj az is ha itthon vagyok?

Miért baj az is ha itthon vagyok?

Figyelt kérdés

Járok egy felnőttképzésre hétfőn és csütörtökön.

Most ma eljöttem hamarabb.

DE amikor az édesapám haza jött elkezdi mondani " te minek vagy itthon, minek bújtál haza". Ezt így magától, én egy rossz szót sem szóltam mi előtt megvádolnátok.

Miért baj ha itthon vagyok, ma megkaptam a fizetést van autóm, van benne benzin és nem csavargok hanem haza jövök, de ilyen hozzászólással inkább máskor elücsörgök máshol. Nagyon rossz érzéssel tölt el ez. Ráadásul nem az első eset.



21/L


2014. ápr. 10. 17:50
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Mi lányok nagyon a szívünkre tudjuk venni a mogorva beszólásokat, de vannak ilyen emberek. Ne vedd ennyire fel, gondolj bele, hogy csak jót akar, hogy suliba menj vagy kicsi társaságba.
2014. ápr. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%

az én apám közölte velem, hogy nem tart emberi lénynek. Szerinted ez jobb?


én már nem tartom vele a kapcsolatot évek óta . neked is ezt kéne tenned.... nem is beszélek vele. mindig anyám mesél neki hogy mi van velünk a férjemmel. mert apám azt kérdezgeti tőle, hogy megvert e már, és tudja e hogy mikor akar elhagyni vagy megcsalt e már....


nekem ilyen emberre nincs szükségem.

2014. ápr. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%

Az ilyen rosszindulatú emberekkel nem kell foglalkozni.

Te magad mondtad,veled minden oké,ő mégis talál hibát.

Sz*rd le és töltsd az idődet máshol. :)

2014. ápr. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak meglepődött, hogy már otthon vagy és azt hitte, hogy ellógtál a suliból.

Nem kell ezen rágódni. Szerintem ő már nem is emlékszik rá, hogy mit mondott :)

2014. ápr. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát ahogy elképzelem... szerintem kissé túlreagálod.

Miután hétfőn és csütörtökön iskolában szoktál lenni, nem otthon, meglepődött. Ennyi.

2014. ápr. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!