Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire véljem, mit lehet szólni...

Mire véljem, mit lehet szólni ahhoz, ha a párod LAZÁN bevágja, hogy el tudja képzelni rólad, hogy félrelépsz?

Figyelt kérdés

én épp terhesen első hónapokban voltam és arról beszélgettünk mi lenne ha most jönne be neki a munka irdatlan messze és ott lenne vagy fél évig, erre reagálta le amit a kérdésben írtam, és mosolyogva a szemembe legnagyobb lazasággal, hogy ezt simán elképzeli rólam.


ebből nekem az jött le, így van velem a párom, hogy egy ilyen nőnek néz.. hogy egy r*banccal van együtt. és nem zavarná/ nem zavarja...


komolyan köpni nyelni nem tudok.


2014. ápr. 9. 22:02
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Mindenki magából indul ki,szóval én a helyedben nem lenék biztos abban hogy jó döntést hoztál azzal hogy ilyen hamar beválalltad a gyereket.


Azt irod nincs garancia semmire,ez igaz,de 5év után nem jöttél volna feltenni egy ilyen kérdést mert annyi idő alatt pontosan kiismeri az ember a másikat és azért kb tudja hogy mit miért mond.báris én már félszavalból is tudom a férjemnek miről mi a véleménye.

2014. ápr. 10. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Ez tényleg az uralkodás egyik tünete amit leírsz, messziről felismerem.


Az én exem imádta ha bőgök, és direkt mindig sértegetett, meg bántott, hogy bőgjek előtt, mert akkor felállt neki (komolyan). Nagyon beteg.


Neked meg a bizonytalanságra megy rá. Nem mondom, hogy őt izgatja, de élvezi nagyon, ha sakkban tart. Pszichológiai terror. Korai volt az a gyerek.

2014. ápr. 10. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Most pakolj, és menekülj. A végén egy teljesen tönkrement roncs leszel, ha már most ilyen.


Tudom ezen mentem át. És amikor terhesen jött az érzés, hogy menni kell, nem mentem, most mind fizikailag mind érzelmileg hulla vagyok... Most menj. Lelkileg fog megnyomorítani. És az rosszabb, mintha jól elverne minden nap, hidd el. Fusss.

2014. ápr. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

az én párom is ezt mondogatja de kb fél éve.

Ha valaki rámköszön az utcán, az biztos a szeretőm, vagy már megvoltam neki...

Én most készülök szakítani, elegem van a gyanusítgatásból.


Egyébként: mindig az kiabál, akinek a háza ég.

2014. ápr. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Én azért nem hinném, hogy annyira megnyomorítaná a kérdezőt a párja, hiszen nincs is vele, valószínűleg egy ideig nem is tervezi a hazatérést. Én inkább úgy látom, hogy egyszerűen le akarja rázni magáról.
2014. ápr. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 Savlekotő ***** válasza:
1 év után,minek baba,persze h kifelé megy a pasi,
2021. dec. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!