Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire véljem, mit lehet szólni...

Mire véljem, mit lehet szólni ahhoz, ha a párod LAZÁN bevágja, hogy el tudja képzelni rólad, hogy félrelépsz?

Figyelt kérdés

én épp terhesen első hónapokban voltam és arról beszélgettünk mi lenne ha most jönne be neki a munka irdatlan messze és ott lenne vagy fél évig, erre reagálta le amit a kérdésben írtam, és mosolyogva a szemembe legnagyobb lazasággal, hogy ezt simán elképzeli rólam.


ebből nekem az jött le, így van velem a párom, hogy egy ilyen nőnek néz.. hogy egy r*banccal van együtt. és nem zavarná/ nem zavarja...


komolyan köpni nyelni nem tudok.


2014. ápr. 9. 22:02
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
97%
Ne vedd komolyan, amit a férfiak feszült állapotban mondanak, csak jópofizni akart, de rosszul sült el. Valójában ő sem gondolta komolyan.
2014. ápr. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
95%
Csak viccelni akart, csak ez nálad nem vicc.
2014. ápr. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

#2 ez is vicc lenne most?


amúgy a párom ezen gondolatában én abszolut nem láttam, hogy vicc lenne.

2014. ápr. 9. 22:11
 4/26 anonim ***** válasza:
13%

az eszebe sem jut hogy nem nagyon kellene terhesen sexelni?

amugy szerintem csak viccelt.... ha nagyon lazan mondta akkor viccelt biztos.. mar miert csalnad meg ha jon a baba?? hanyadik honapban vagy?

2014. ápr. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
68%

Mar miert ne lehetne terhesen szexelni? Ha nincs megtiltva mondjuk verzes miatt akkor lehet.


(Egy 34 hetes kismama ;))

2014. ápr. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

terhesen lehet szexelni


csak most ebből úgy érzem nem is komoly ez a kapcsolat

5 hónapos vagyok

meg be is jött neki a munka, nincs is velem, alig jelentkezik, mintha nem is érdekelném

2014. ápr. 9. 22:19
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Miota agytok együtt?
2014. ápr. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
1 éve, a nagy szerelem napjaiban. elvileg.
2014. ápr. 9. 22:33
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Vagy arra célzott, hogy gyakran igényled a szexet, vagy önmagában nem biztos, hogy nem elég jó ő neked.
2014. ápr. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
75%
Utolso a stilusod alapjan te is abba a kategoriaba esel..
2014. ápr. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!