Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire véljem, mit lehet szólni...

Mire véljem, mit lehet szólni ahhoz, ha a párod LAZÁN bevágja, hogy el tudja képzelni rólad, hogy félrelépsz?

Figyelt kérdés

én épp terhesen első hónapokban voltam és arról beszélgettünk mi lenne ha most jönne be neki a munka irdatlan messze és ott lenne vagy fél évig, erre reagálta le amit a kérdésben írtam, és mosolyogva a szemembe legnagyobb lazasággal, hogy ezt simán elképzeli rólam.


ebből nekem az jött le, így van velem a párom, hogy egy ilyen nőnek néz.. hogy egy r*banccal van együtt. és nem zavarná/ nem zavarja...


komolyan köpni nyelni nem tudok.


2014. ápr. 9. 22:02
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
hát én kíváncsi vagyok mi lesz ebből, ha visszajön
2014. ápr. 9. 23:10
 12/26 anonim ***** válasza:
79%
1 éve vagytok csak együtt és máris 5 hónapos terhes vagy? Nem bántásból, vagy rossz indulatból mondom, de félek, hogy lesznek még itt problémák és bizony elsiettétek a babát. :(
2014. ápr. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

tudod, volt előtte egy vőlegényem, akivel 5 évig voltunk együtt és családot ígért, meg házasságot, aztán lelépett.


szóval nekem az évek, semmit nem jelentenek.

abból nem lehet ítélni.

és ez meg 100x szebb szerelem mint az exszel volt, a vőlegényemmel. amit nem is hittem volna, hogy ilyen létezik.


csak most meg nem is tudom mi van

2014. ápr. 9. 23:42
 14/26 A kérdező kommentje:

de ha valakitől 5 év múltán van az embernek gyereke, az garancia?

ugyan már.

2014. ápr. 9. 23:44
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy ezzel téged becsmérelt, de miért nem kérdezed meg inkább tőle, hogy miért mondta ezt? Lehet, hogy tetszik neki az ötlet, csak nem tudja hogy felhozni (meglepően sok ilyen férfi van), vagy csak viccelt, esetleg arra várt, hogy azt mondod, hogy sosem csalnád meg, de nem fogod megtudni, ha nem kérdezed meg tőle.
2014. ápr. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

amikor meglátja, hogy elbizonytalanodom, meg leszek szeppenve, arra mindig rátesz olyankor, még egy lapáttal, még jobban krízisbe kergetve, így ezt előre megakadályozva nem hoztam fel neki a témát, tehát ne lásson egy bizonytalannak.

mert pl annyit kérdeztem, hogy de így gondolod, terhesen??

erre meg csak bólogatott sunyi, vagány, amolyan határozott mosollyal. amitől persze megint lejjebb kerültem.

2014. ápr. 10. 00:34
 17/26 anonim ***** válasza:
84%

Bántalmazó "férfit" fogtál ki....

Az előzővel mi volt a baj?

Jó eséllyel ez a mostani is ugyanolyan. (A lélek így működik...)

2014. ápr. 10. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

az előző megvádolt azzal, hogy megcsaltam (mert egy este nem vettem fel neki a telot)és lelépett. (de szerintem csak kifogásnak találta ki, hogy lelépjen)


de amúgy uralkodós jellem volt.


de most nem vele vagyok hál égnek.

2014. ápr. 10. 00:50
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is kifogásnak tűnik az a megvádolás.

Figyelj, ez is az uralkodás egy fajtája, amit ez a mostani csinál.

2014. ápr. 10. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
77%

Egyrészt valamiért ugyanazt a típust fogod ki (tudattalan választási minta).


"és ez meg 100x szebb szerelem mint az exszel volt,"


Másrészt ERRE éppen, hogy nem lehet családot alapozni. Ez nagyon szép, de hosszútávra ennél sokkal realistább, hidegfejűbb indokokra alapozva kell lehorgonyozni valaki mellett. Mennyire hasonló az életszemlélet, mennyire tudtok csapatként működni, egyeznek-e a tervek, stb.


Egy vállalkozás elindításához alapos üzleti terv szükséges - sajnos egy életreszóló kapcsolathoz se ártana legalább egy SWOT analízis, kevesebb boldogtalan család lenne.

2014. ápr. 10. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!