Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez jó jel? Illetve mit jelentsen?

Ez jó jel? Illetve mit jelentsen?

Figyelt kérdés

Édesanyám még nem szeretné ha lenne kisbabám, szóval ezt így nyersen közölte, bár még mi sem szeretnénk VISZONT!! vett már egy darab feliratos textil pelust, egy feliratos body-t, egy rágókát, egy kis fehér kardigánt, és két darab itató poharat!


Ezt az én gyermekemnek aki majd fog születni :)


2014. ápr. 9. 20:54
 1/8 anonim ***** válasza:
23%
ha meg nem szeretnetek babat akkor minek vasaroltal? tan terhes vagy?? edesanyad azt hiszi hogy babat varsz.. ha pedig babat varsz esetleg gratulalok :) bar tesom nekem is vett egy rugdalozot de meg csak 18 vagyok....... nincs tervben meg a baba :) es 16 voltam amikor megvette.... igaz 2 eves kapcsolatom van de kicsit furcsa.. :)
2014. ápr. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Nagy a baj! :D En mikulasra kaptam :) De balunk uton is van :)
2014. ápr. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
1-es az anyuka vasarolt nem a kerdezo.
2014. ápr. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
hát jó korán kezdi a vásárlást :) nem is igazán értem.:) de nem mintha baj lenne.
2014. ápr. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem ajándékba vette valaki másnak. Minek venne hamég csak tervbe sincs, értelmetlen.
2014. ápr. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
lehet anyud terhes
2014. ápr. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jó jel!:) Barátkozik a nagymamaság gondolatával!:)Ő lesz a legboldogabb,ha megszületik majdan az a pici unoka!:)
2014. ápr. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak korainak tartja, de attól még az nem jelenti azt, hogy nem szeretne. Az enyém is mondta annó, hogy még egy pár évig ha lehet, ne legyen, de attól még várja azt az időszakot, amikor majd lesz, szerintem anyukád is így van ezzel:)
2014. ápr. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!