Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki a használt játék Karácson...

Ciki a használt játék Karácsonyra?

Figyelt kérdés

6 éves lányom Playmobil lovasfarmot szeretne kapni a Jézuskától. Mivel ennek a játéknak az új ára 20ezer forint felett van és mi ezt nem engedhetjük meg magunknak, ezért én inkább megvettem a Vaterán használtan és "csak" 8ezer forintomba került. Már meg is érkezett a játék, nem is látszik rajta, hogy más is játszott már vele. Csak annyi a különbség, hogy nincs doboza és összeszerelési útmutatója. Nagyon boldog voltam, hiszen sikerült teljesítenem a kislányom vágyát. De mikor anyukám meglátta, hogy nem újonnan vettem a játékot, teljesen kiakadt. Szerinte nagyon gáz és ciki, hogy a saját gyerekemnek használt játékot adunk karácsonyi ajándékként. Hiába mondtam neki, hogy nincs 20ezer forintunk egy ilyen játékra, ő folyamatosan csak azt ismételgette, hogy ilyet nem csinál egy rendes szülő.


Nektek mi a véleményetek? Tényleg annyira ciki a használt játék?


2009. dec. 18. 19:42
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
Na, az én lányomnak ma van a szülinapja, és hónapok óta nyaggatott, hogy egy plüss beszélő papagájt szeretne. Ugyebár lehet kapni a Furreal papagájt 20e Ft-ért, de ennyit most nem tudtunk rááldozni, úgyhogy a Teszveszen vettem 5e Ft-ért egy szuper aranyos, szuper cuki HASZNÁLT papagájt. Láttátok volna, hogy örült neki. :) Őket még nem érdekli, hogy használt vagy új. Az anyukádnak meg mond meg, hogy akkor pótolja ki a pénzeteket, és megveszed az újat. És azt is, hogy az már rég rossz, ha valaki így méri, hogy milyen jó szülő valaki.
2009. dec. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%
ahogy az előzők is irták nem ciki sőt sztem rendes tőled hogy nem csak úgy mondtad a gyerekednek hogy nincs pénzed hanem vetted a fáradtságot és megkerested neki grat
2009. dec. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%
Klassz ötlet volt! Ügyes vagy!
2009. dec. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%

egyáltalán nem ciki! szerintem nagyon is becsülendő,hogy igaz nem engedheted meg magadnak az újat,de mégis teljesited a gyermeked álmát és nem vettél valami mást,kacatot,hanem azt,amire vágyik!

Nem értem anyukádat, szerinte jobb lenne valami olyan ajándék,ami igaz hogy új,de nem örülne neki annyira a gyerek?!

Ez a szeretet ünnepe kellene,hogy legyen...

2009. dec. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%

dehogy ciki. inkább az a fura, hogy anyukád szerint emiatt kéne feszengened. jó anyuka lehetsz:)

15/L

2009. dec. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
komolyan ha nekem is olyan anyám lenne mint amilyen te vagy!!!!azt jött le rólad,hogy minden tmegteszel a gyerekedért!ha még nincs is pénzed rá..nem aza fontos hogy használt vagy nem haszált,te mindenárod teljesíteni akartad az álmát,biztos nagyon fog örlni neki!!!!!16/L
2009. dec. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem ciki, én is sokmindent vásárolok vaterán, és árulok is! Akinek van pénze újra, vegye meg az! Úgyis csak pár hónapig-évig lesz újdonság és jó játék a kislányodnak, aztán jön majd valami újabb! Szerintem teljesen jó így
2009. dec. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
18%
"Playmobil lovasfarmot" :D
2009. dec. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem ciki, szégyen nem szégyen én jó minőségű használt ruhát is veszek a gyerekeimnek és jó ANYA vagy, hisz mindent megtettél azért, hogy gyermeked karácsonykor oda legyen a boldogságtól!!!!
2009. dec. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
Örülök neki, hogy Ti is hasonlóan gondoljátok mint én. Nagyon jól estek a válaszok, köszönöm szépen!
2009. dec. 18. 21:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!