Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 2 éves fiúnak aranylánc...

2 éves fiúnak aranylánc karácsonyra (játék is lesz)?

Figyelt kérdés

Már megvan a lánc,csak alkalom kell hozzá...most hord borostyánláncot,mert a kicsinek is van,neki is kell.de ugye ez hosszabb.kb a melléig ér.

nagyon zavarná?Felesleges még neki adni?


2010. dec. 16. 20:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges szerintem és balesetveszélyes, de alkalmakra rá lehet adni.
2010. dec. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Alkalmakra esetleg, de állandó használatra ne.
2010. dec. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Eszembe sem jutna ilyet venni ajándékba. A gyermek nem értékeli az ékszert, ő nem tudja, hogy ez nem játék. Másrészt rettentő balesetveszélyes! Én még alkalmakra sem adnám rá, mert nem lehet akkor sem 100%-os figyelemmel a gyermek felé lenni!
2010. dec. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Balesetveszélyes!!!!!!
2010. dec. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én semmiképpen nem adnám rá hétköznaponként. Talán alkalmakra. Anyós nálunk is nyakláncot akart venni keresztelőre a másfél éves kislányunknak, de kértük, hogy ne tegye, mert adnánk rá.
2010. dec. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
88%
Ez nagyon cigányos szerintem. Magamutogatás, hiszen egy 2 éves gyereknek nincs szüksége rá és nem értékeli, legfeljebb beleakad valamibe és letépi, szerencsés esetben nem sérül meg. Én biztos nem erőltetném az ékszert a gyerekemnek, majd ha olyan korú lesz, amikor már tudja, hogy ez mekkora érték és mit képvisel, akkor el tudja dönteni, hogy szeretne-e hordani ilyet.
2010. dec. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
80%

Miért lenne cigányos??

30 éve, amikor születtem, kaptam egy láncot, persze anyu eltette, majd 14 évesen kaptam meg napi használatra, mert akkor már tudtam, hogy kell vigyázni rá, és persze magamra is, hogy ne okozzon balesetet nekem.

2010. dec. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
83%

Küldjetek nekem is egy aranyláncot játszásiból,,,

Gyereknek sosem adnék, főleg nem mellig érőt... undorító...!!

2010. dec. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges. Biztos, nem adnám rá.
2010. dec. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

köszönöm a szinte egybecsengő válaszokat.

szerintem nem undorító,és nem cigányos az,ha valaki ilyent vesz a gyermekének.Nem oviba van,hogy magamutogatás lenne.csak megkérdeztem,hogy kinek mi a véleménye,de pont a hossza miatt vacilláltam rajta.

amúgy azért vettem,neki,mert anno én is kaptam a szüleimtől egy aranyláncot medállal.persze nem 2évesen,de amikor megvettem,akkor volt rá keretem,és ugye az arany nem kér enni.

2010. dec. 17. 06:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!