Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 2 éves fiúnak aranylánc...

2 éves fiúnak aranylánc karácsonyra (játék is lesz)?

Figyelt kérdés

Már megvan a lánc,csak alkalom kell hozzá...most hord borostyánláncot,mert a kicsinek is van,neki is kell.de ugye ez hosszabb.kb a melléig ér.

nagyon zavarná?Felesleges még neki adni?


2010. dec. 16. 20:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
74%
szerintem is cigányos, de nem undorító abban az esetben, ha elteszed neki nagyobb korára. Egyébként balasetveszélyes és nem is szép szerintem ilyen pici gyereken az ékszer, és egy kisfiúnak már bocs lányok de mióta szoktak még alkalmakra is elővenni ékszert? Esetleg kislánynak.... de még akkor is kicsi volna hozzá!
2010. dec. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem mire olyan korú lesz, hogy hordhatná a nyakláncot, úgyis más fog neki tetszeni. Az is lehet, hogy ő is ezüst párti lesz, mint nagyon sok fiatal, vagy egyáltalán nem fog ékszert hordani. Felesleges ilyen korán beruházni erre. Én a nagymamámtól kaptam arany láncot medállal, amikor 6 éves voltam. Soha nem hordtam, mert nem tetszett és nem szeretem az aranyat, amikor férjhez mentem, fehérarany karikagyűrűt választottunk és több más ajándék arany ékszerrel együtt a nyakláncot is beadtuk beszámításra.
2010. dec. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
61%
2 éves a fiam, de eszembe sem jutott volna neki aranynyakláncot venni. Sőt a nagyobb lányaimnak sem,mert még velük is történhet baleset, elszakad, elveszik, nem is tetszik nekik, és nekem sem. A lányom 10 éves, de már egy éve a fülbevalót sem hajlandó hordani, kivettük és nem engedte visszatenni, hogy a suliban ne kelljen figyelgetni mikor esik ki, kapcsolódik ki. Feleslegesnek tartom az ékszereket kicsi gyereken.
2010. dec. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!