Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan ne legyek ilyen a...

Hogyan ne legyek ilyen a munkanélküliségem miatt?

Figyelt kérdés
Az idő 70%-ában búskomor vagyok és semmihez sincs kedvem, vagy a rossz kedvem miatt bántom a páromat és a családomat, ha találkozok velük (pl. most hétvégén). Már megőrülök az itthonléttől (5 hónapja tart), semmirekellőnek érzem magam és haszontalannak. Mit tegyek?
2014. márc. 31. 09:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Valahogy foglald el magad, mert előbb utóbb depressziós leszel...
2014. márc. 31. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én 27 hetes terhes vagyok és szörnyen unom magam én is, viszont kimozdulni sincs kedvem szóval tök ellentmondás. Még a házimunkához is lusta vagyok, pedig pár hónapja még dolgoztam és 2 percig nem bírtam megülni a hátsómon. Most meg nagyon elkényelmesedtem. Ha szegedi vagy találkozhatunk:)
2014. márc. 31. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azért ennél sokkal többet kellene tudni rolad, körülményeidröl, mihez értesz,.......?
2014. márc. 31. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vállalj önkéntes munkát. Menj el egy közeli kertészetbe, és mondd, hogy dolgoznál napi pár órát ingyen. Ha látják, hogy jó vagy, lehet, hogy még fel is vesznek idővel.
2014. márc. 31. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én nem munkanélküliség, hanem terhesség miatt vagyok itthon (4-5 héten belül szülök), nyelvtanulással foglalom le magam. Fizikailag kevésbé vagyok aktív a hasam miatt, de a neten rengeteg ingyenes anyag van, illetve okostelefonra is szuper alkalmazások vannak, most álltam neki hobbiból egy nehezebb nyelvnek.

De munka szempontjából se lenne neked hátrány, ha jól tudsz egy nyelvet.

2014. márc. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!