Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mi tévő legyek?

Most mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Leirom nagyon röviden...

Anyum és a nagymamám nem engedik,hogy barátkozzak a legjobb barátnőmmel,mivel a testvére és a falubol min.10 fiu berugták labdával a kapunkat.. és megkellett csináltatni a leceket... Hogy értessem meg velük,hogy ne rá haragudjanak? hiába probálom mindig velem kiabálnak,hogy a testvére .... ott lakik meg minden...

Eléggé ciki számomra,mert az anyum elment hozzájuk és a szülei kidobták,mert kiabált... és még anyum van felméregdve...miközbe más lakásába beront...

Most mit tegyek? kérlek segtsetek!!! L15 nem sokára

Várom a tanácsokat :(



2014. márc. 6. 19:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Egyelőre ne találkozz ezzel a kislánnyal, amíg elül a balhé. Esetleg annak a szülei, akinek a gyereke berúgta a kaputokat, felajánlhatta volna, hogy megtéríti a károtokat...


De ha belegondolsz, jogosan volt anyukád felháborodva, nem?

2014. márc. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én se engednélek egy olyan családhoz, akik kidobnak a házukból, miután a fiuk kárt okozott!


Törvényi szabályozás szerint is ebben az esetben a fiú szüleinek önként és dalolva ki kellett volna fizetni a kerítést!

2014. márc. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De.. de ennyire nem kellett volna tulreagálnia szerintem kiabálás nélkül is meglehet oldani a dolgokat.Nem engednek ki,barátommal ha találkozhatok néha,mindenért én vagyok a hibás... ugy csinálnak ők ketten,mintha ez végett is én lennék a hibás,mivel nem a barátnőm tette meg nem is én,igy nem minket kéne büntetni..
2014. márc. 6. 19:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!