Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Már úgy unom hogy nincs egy...

Már úgy unom hogy nincs egy kis magánéletem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szeretek néha egy kicsit itthon lenni egyedül magamba, de a tesómtól soha nem lehetek. Állandóan a seggembe ül. Amikor itthon marad velem meg örül hogy ki tudott szúrni velem. Amikor internetezek is lesi hogy mit nézek. Már gondolkodtam azon hogy veszek egy laptopot.
2014. márc. 24. 09:25
 1/7 anonim ***** válasza:
15%
Menjel dolgozni, tarts fenn sajat lakast, aztan ott azt csinalsz majd amit akarsz.
2014. márc. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Miért amíg itthon vagyok nem lehet egy kis magánéletem?
2014. márc. 24. 09:33
 3/7 anonim ***** válasza:
15%
Nem, nem lehet. Fogd be és irány dolgozni. Nem tudom mire fel vannak ilyen elvárásaid.
2014. márc. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
33%
Gondold el,a szüleid is,mennyire vágynak már arra,hogy legyen egy kis magánéletük,hogy csak kettesben lehessenek végre,ne legyetek mindig otthon velük a tesóddal együtt.Úgyhogy fel a fejjel nem vagy egyedül a problémáddal.
2014. márc. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én értem amit írsz és szerintem igazad van, mindenkinek jár egy kis magánélet. Attól még hogy otthon laksz nem kellene a testvérednek állandóan rajtad csüngenie. Nálunk ez teljesen normális volt. Amíg otthon laktam egy szobában voltam a húgommal, mégsem voltunk állandóan egymás fenekében. Ha pl. Ő a szobánkban tanult, akkor én meg átmentem anyumék szobájába, de sohasem zavartuk a másikat. Meg azért én is meg Ő is eljárogattunk gyakran otthonról, úgyhogy nem zavartuk a másikat.

Szerintem simán meg lehet oldani, nyugodtan beszéld meg a tesóddal stb.:)

2014. márc. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5-ös voltam. És a szülőknek is volt szabadság, mert én majdnem minden nap vagy 2 naponta elmentem otthonról du. és csak este mentem haza, mert a párommal találkoztam.

Húgom is sokat elvolt otthonról, barátnőivel találkozott stb.

2014. márc. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Talán ne ülj mindig otthon, hanem csinálj szabadidős programokat, csavarogj, menj el másokkal ide-oda és akkor nem fog a tesód rád akadni.
2014. márc. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!