Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ürüggyel tudnám kihúzni...

Milyen ürüggyel tudnám kihúzni magam, hogy ne kelljen kezesnek elmennek apámnak?

Figyelt kérdés

2014. márc. 22. 22:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
98%
Egyszerű, hárombetűs szóval: "Nem"
2014. márc. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
98%
Igen, használd a varázsszót, azaz: NEM.
2014. márc. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
11%
De kedves 1. és 2. válaszoló lehet,hogy az apja emiatt veszekedne vele vagy ilyesmi...Szerintem próbáld megbeszélni vele miért nem akarod azt.
2014. márc. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 tkodit válasza:
87%
Hú, kedves 3-as, erre az első kettő tuti nem gondolt... Szerencse, hogy te ilyen bölcsen megoldást találtál a felvetésedre.
2014. márc. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
97%
Kedves édesapám úgye nem azt akarja,hogy a gyermeke fizesse a hitelét,mert a kezes azt jelenti!
2014. márc. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

mondd, h ezt a felelősséget nem tudod vállalni, és akármi történik, nem szeretnéd adóssággal kezdeni az életed.

bár kezdhetnénk azzal is, h normális szülő nem tesz ilyen terhet a gyerekére.

nem hinném hogy muszáj lenne hitelt felvennie, pláne nem akkorát amihez kezes is kell.

felnőtt ember, oldja meg az életét.

2014. márc. 23. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Pl mond el az alábbit az apukádat:


Egy kezesség vállalás a Te későbbi lakásvásárlási terveidet is ellehetetleníti , mert ha Te szerepelsz egy hitelszerződésben, azt minden bank látni fogja a jövőben a Központi Hitelinformációs Rendszerben. Ez miatt viszont majd Te nem fogsz tudni lakáshitelt felvenni, ez hátha elriasztja.

2014. márc. 23. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Engem anyum kert meg...

Nemet mondtam, mert sajat kulon eletet akartam es csak a sajat hitelem miatt vagyok hajlando idegeskedni!

Kerulhet olyan helyzetbe barki hogy nem tudja fizetni (baleset, munkanelkuliseg) igY en nem vagyok hajlando mas adossagaban szerepet vallalni!

2014. márc. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
vegyél fel gyorsan egy hitelt (százezer pl.) akkor nem lehetsz kezes úgy tudom...
2014. márc. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#6 frankón leírta! Ehhez nem kell semmit hozzátenni.
2014. márc. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!