Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Aki lemondta az esküvőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki lemondta az esküvőt nálatok, milyen ürüggyel tette azt?

Figyelt kérdés
2009. aug. 5. 09:31
 1/10 anonim ***** válasza:
17%

Ezt,hogy érted,hogy milyen ürüggyel???

Ha úgy érzed neked még nem kell házasodnod ne tedd.Nem kell "ürügyet" kifogást keresni,ne tedd tönkre senki életét és a magadét sem ha tudod előre nem lesz jó.

2009. aug. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%

Gondolom úgy éri hogy akit meghívtak az miért nem ment el, nem?


Én olyanról hallottam, hogy pénz miatt és haláleset miatt nem mentek el az esküvőre.

2009. aug. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
25%

Nem kedves második,a kérdés nem így szól:hogy mondtatok le egy esküvői meghívást?

Hanem így:Aki lemondta az esküvőt nálatok, milyen ürüggyel tette azt?

2009. aug. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
43%

Rendben, legyen neked igazad, de majd a kérdező elmondja hogy gondolta..:)

Nekem akkor sem az jutott eszembe amire te gondolsz.

2.voltam

2009. aug. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
97%
Az ismerősi körben volt olyan, aki beharangozta az esküvőt, már a meghívók is úgy ahogy készen voltak, aztán rájöttek, hogy még sincs meg a pénz a lagzira. Ők azt találták ki, hogy a lány terhes (egyébként is akartak babát, csak később), és hogy nagyon rosszul van, meg sokat hány, és ezért lefújták. Aztán gyorsan ráálltak a baba csinálásra. Nem a legjobb ötlet, de azóta van, egy 2 éves gyönyörű gyerekük, és most tervezik a lagzit. Csak egy páran tudjuk, hogy tulajdonképpen mi is történt. De szerintem senkinek nem tartozol elszámolással, ha esetleg nem akarsz házasodni, akkor ne tedd. Most csak azért belemenni, mert már meg van szervezve, utána meg akár egy fél év múlva elválni, felesleges. Bár ha nagy lagzi lenne, akkor azért lesz egy kis mínusz.
2009. aug. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
97%
Nincs még itt az ideje, vagy még keményebben , neharagudj, de meggondoltam magam, nem akarom.Ennyi, nem kell ezt cifrázni.Jobb, mint egy rossz házasság és a válóper.
2009. aug. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
95%

Nalunk anyosek eroskodnek a lagzival, de en mindig kitalalok valamit, hogy ide utazunk a nyaron, oda utazunk, es mivel a parom is szeret utazni, igy o is benne van, hogy inkabb utazgassunk :))

Azt meg el kell mondjam, hogy nagy lagzit szeretnenek, mi meg csak egy kis csaladi ebedet.

32/L

2009. aug. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Látom nem egyértelmű volt a kérdésem. A vendégek, akik nem mentek el a lagzira, mit mondtak, miért nem mennek el?
2009. aug. 6. 10:11
 9/10 anonim ***** válasza:
Talán az igazat?
2009. aug. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát egyáltalán nem volt egyértelmű a kérdésed,nem is értem,hogy miért kell le lepontozni aki nem érti???

Az esküvőt csak a házasulandó pár mondhatja le.

A meghívást meg a vendégek.Talán van némi különbség nem?!!

És utolsónak igaza van,talán az igazat kellene mondani.

2009. aug. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!