Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A bnőm lemondta a mai talit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A bnőm lemondta a mai talit vmi ürüggyel. Szerintetek? Bővebben lenn.

Figyelt kérdés

Én is épp azon agyaltam, hogy lemondjam-e a mait, mivel szinte minden nap láttuk egymást, és jó vele nagyon, hiányzik is, csak attól félek megunjuk egymást hamar. Persze a többség azt mondja, hogy ha jólesik, akkor annyit legyünk együtt, amennyit csak lehet.


És hát úgy volt hogy ma is találkozunk, épp ő javasolta, de lemondta. Azt is hozzátette, hogy holnap már talizhatunk, de holnap sem lesz kevesebb elfoglaltsága mint ma.


Nem haragszom érte, meg tudom érteni, lehet ő is tart attól hogy sokat vagyunk együtt, kell az idő hogy hiányozzunk is egymásnak....ugyanakkor mégis fura.


Szóvá tegyem neki? megkérdezzem, hogy valóban nem ért-e rá, és hogy csak azért mondta le, mert ő is attól tart hogy túl gyakran látjuk egymást, és ezmiatt áldozott be 1 napot, vagy ne foglalkozzak vele?


Nem a szemére akarom hányni, csak elmondani neki, hogy butaság amit csinál, mivel sztem nem unjuk meg egymást, mivel nagyon jó a kapcsolatunk.


2010. nov. 10. 15:11
 1/5 komasa ***** válasza:
Az első lemondott találka miatt ne fájjon a fejed, ha ez rendszeressé válik, akkor tedd szóvá. Ezt tudom javasolni.
2010. nov. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hát az a helyzet, hogy ahányszor úgy nézett ki eddig, hogy 4 olyan nap után, amikor találkoztunk, és lett volna egy 5. nap is, és elkezdtem volna parázni azon, hogy ez már talán túl sok (persze nem az, mivel imádom, csak mégis nem akarom hogy unalomba fulladjon) és már azon lettem volna, hogy inkább vmi ürüggyel lemondom, hát ő mindig beelőzött és lemondta.


Ez már a 4. vagy 5. alkalom.....

2010. nov. 10. 15:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagyon szeretem a páromat, ő a mindenem, de jól esik néha egy-egy külön töltött nap, amikor egyedül vagyok, teszek-veszek itthon vagy a barátnőimmel vagyok. Jó esetben nála is erről van szó. Mióta vagytok együtt?
2010. nov. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
2 hónap
2010. nov. 10. 16:05
 5/5 anonim válasza:

Minden kapcsolat lényege a megértésen alapszik.

Ha megértitek egymást akkor beszéljetek meg minden kételyt és meglásd jobb lesz.

2010. nov. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!