Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem értem el semmit a életben?

Nem értem el semmit a életben?

Figyelt kérdés
27 éves épitőipari segédmunkás vagyok, nem értem el semmit az életben jelenleg barátnőm sincsen mert minden csaj lenéz mikor megtudják hogy mi a munkám nagyon elvagyok keseredve csak szenvedés az élet szerintettek is gáz hogy csak ennyire vittem az életben? Ti mit csinálnátok a helyemben?
2014. márc. 21. 21:29
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
48%
például leérettségizhetnél a nyavalygás helyett, utána meg választhatnál valamilyen OKJs képzést.
2014. márc. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Igazad van :). Ide sem nyavalygás képen írtam ki csak az zavar hogy sokan lenézik a fizikai munka értékét.
2014. márc. 21. 22:30
 13/19 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem is tanuld ki a burkolást, vagy a kőművességet. Szép, igényes munkát kevesen végeznek, tapasztalatból mondom, nehéz jó mestert találni. De az asztalosmesterség is szép szakma, amivel jól lehet keresni, ha igényesen dolgozol.
2014. márc. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
92%
Fejleszd magad akár a szakmádban, vagy érettségizz le úgy talán könnyebb lesz. Tanulj nyelvet, hidd el ha valami érdekel azzal nem kínlódás a tanulás. A lányok meg...rossz körben mozogsz ezek szerint. Ha szereted a munkádat akkor tényleg abban lépj előre, egy jó szakembert igenis megfizetnek. Pont tataroztatjuk a házunkat, tudom mennyit keresnek.
2014. márc. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
74%
Lenéznek a lányok? Miért, ők mit dolgoznak? Az a lány, aki lenéz egy olyan embert, aki fizikai munkát végez, mert szerinte az gáz, olyannal ne kezdj, mert tuti, hogy egyrészt fogalma sincs a munka értékéről, másodszor nem is dolgozott rendesen sose. Ezt lányként mondom. Csatlakoznék az előttem szólókhoz. Képezd magad. Egy jó szakember, jobban keres és biztosabban is talál munkát mint a most lányoknál annyira divatos semmire nem jó kommunikáció meg közgazdász meg szabad bölcsész. Szóval az nézzen le, aki különb. Aki meg tud dolgozni valamiért és tudja értékelni a munkát. A tisztességes munka soha nem szégyen. Ne barátkozz ilyen lányokkal.
2014. márc. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
92%

Magas vezető beosztásban voltam hosszú évekig egy pénzügyi cégnél. Apukám festő volt, és én is építőipari munkáshoz mentem hozzá.

A munkahelyemen és a kapcsolódó helyeken sok diplomás, értelmiségi emberrel találkoztam.

Hamar rájöttem, hogy semmi de semmi különbség (sőőőőt, én megkockáztatom, h azok a munkások akiket én ismerek intelligensebbek, mint a volt munkatársaim 95%-a ez tuti).

Az építőipari szakembereket mindig csodáltam. Ők képesek arra, hogy felépítsenek egy házat, megjavítsanak elromlott dolgokat, világítást tegyenek a szobába, vizet varázsoljanak a fürdőbe.

Én nem. Nekem ez varázslat.


Mégsem ezen mérhető az ember. Azok lányok, akik emiatt lenéznek, annyit is érnek.

Tanulj, legyen szakmád, de olyat válassz amire van kereslet ínséges időkben is.

2014. márc. 22. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat jól estek ! Picivel jobban is vagyok lelkileg csak hát ez a kérdés napokig a fejemben motoszkált igy hát gondoltam megkérdezem itt a GY.K-n és nem bántam meg vannak intelligens segitőkész emberek. Nagyon köszönöm mindenkinek!
2014. márc. 22. 20:16
 18/19 anonim ***** válasza:
78%
Egyetértek az előző hozzászólásokkal. Az egyik legokosabb, legintelligensebb ismerősöm az építőiparban dolgozik, egy évvel idősebb nálad. Bár diplomás vagyok, nem szégyellem beismerni, hogy számos területen sokkal tájékozottabb nálam, ezért nagyon tisztelem! Nem csúsztál még le semmiről! Egy dolog nagyon fontos: tiszteld önmagad, és légy büszke arra, amit igenis elértél! 24/N
2014. márc. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Manapsag a lanyoknak a metroszexualis, komplett borotvalt, noi stilusu fiucskak jonnek be, mint a normalis ferfiak.

Az epitoipar ferfimunka, ferfiaknak! Hagyd a fenebe az olyan noket, akik ezmiatt leneznek.

2014. márc. 23. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!