Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem értem el semmit a életben?

Nem értem el semmit a életben?

Figyelt kérdés
27 éves épitőipari segédmunkás vagyok, nem értem el semmit az életben jelenleg barátnőm sincsen mert minden csaj lenéz mikor megtudják hogy mi a munkám nagyon elvagyok keseredve csak szenvedés az élet szerintettek is gáz hogy csak ennyire vittem az életben? Ti mit csinálnátok a helyemben?
2014. márc. 21. 21:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
93%

Nem mi kell eldontsuk, hogy gaz e vagy nem. Lehet nekem nem az masoknak meg igen. Nem mast kell boldogitson amit teszel hanem teged.

Lehet masnak az lenne gaz amit pl en teszek. Tuzz ki celokat magad ele es harcolj ertuk. Celok nelkul en nem tudnek elni.. Ha boldogtalanit a helyzeted akkor probalj meg valtoztatni rajta onmagadert.

2014. márc. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
93%
összegyűjtenék annyi pénzt,hogy ki tudjak menni külföldre ,felvenném valakivel a kapcsolatot aki tud segíteni és csók mindenkinek.
2014. márc. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
93%
rossz lányokkal kezdtél :) én azt mondom aki tisztességesen dolgozik, legyen az bármi, akkor már nincs szégyenkezni valója... ha nem lennének építőipari segédmunkások, akkor ki segítene felépíteni egy házat?:) de ha téged ez ennyire zavar, akkor fiatal vagy még... nézz ki magadnak valami tanfolyamot, sulit amit meló mellett is tudsz csinálni, és máris "előrébb" leszel... ha már ott vagy az építőiparban, tanuld ki pl a burkolást, máris lehetsz maszek... és a tisztességes, szépen dolgozó burkolók jól is keresnek :)
2014. márc. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
96%
fiatal vagy még, képezd magad!
2014. márc. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem is képezd magad, ne elégedj meg azzal ami most vagy, mindig vágyj többre és tegyél is érte.
2014. márc. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
73%

Sirastol, sajnaltatastol biztos nem lesz jobb eleted. Rajtad mulik mit kezdesz.


Your dream is out there. Go get it!

2014. márc. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
94%
Még nem is értél a végére...
2014. márc. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat jól esik :) Megpróbálom pozitivaban felfogni a helyzetett
2014. márc. 21. 21:59
 9/19 anonim ***** válasza:
49%

Te most kamuzol??


Lehet, hogy segédmunkásként dolgozol, de az írásod alapján ennél te képzettebb vagy!

2014. márc. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
nem kamuzom sajnos így alakult az életem. Sokat szenvedtem az életben.
2014. márc. 21. 22:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!