Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kivel tartod a karácsonyt? és...

Kivel tartod a karácsonyt? és nálatok ki megy kihez?

Figyelt kérdés
úgy értem kihez mentek szent estén, szülőkőn kivűl?unokatesók, ra rokonokra gondolok. mert mi még anyósom testvéréhez is hivatalosak vagyunk, pont szetn estén ,és szeretnék a családommal lenni olyankor nem rokonokkal... de megbántani sem akarom.
2009. dec. 15. 16:06
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
igen elég rossz érzés,mert ugye férjem menni akar, én nem, de ha megyünk aznap egésznap ottkell lenni,mert különben megsértődnek,férjem is elvan ott mert ő elvan beszéget, de én csak ülök kb 5 órát..... férjemet nem akarom bántani.... de már nagyon unom. babánk még nincsen sajna, ráadásúl 3 éve újítjuk a házunkat,és minden évben megkrdezik kész van e már? de úgy érzem hogy piszkáldásból kérdezi hogy na mikor lessz már készen?
2009. dec. 15. 16:38
 12/15 anonim válasza:
100%

13 éves gyerek vagyok és nálunk ez mindig egy bonyolult dolog.

Szüleim elváltak. Nagyszülőkhöz, apukámhoz is megyek, ez nehezen fér bele a bő másfél hétbe.

A vita ekkor teljesen megszokott /sajnos/. Pedig nem erről kéne szólnia a karácsonynak...

2009. dec. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
utólsó!sajnállak nagyon rossz lehet....
2009. dec. 15. 16:56
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk most egy kicsit kusza lesz a történet, 24-én este én a szüleimmel karácsonyozom, a párom az Ő szüleinél. Aztán 24-én még késő este kettesben tartunk egy kis karácsonyt a párommal, utána 25-én ebédre a nagymamámhoz megyünk, 25-én este a párom családjához megyek, 26-án pedig a párom jön az én családomhoz. Egyszerűbben is meglehetett volna oldani szerintem, de hát ha lehet akkor mért ne bonyolítsuk.:) Mi távolabbi rokonokhoz nem megyünk, csak képeslapot küldünk. Szerintem szenteste nem kell minden meghívásnak eleget tenni, nem fognak megsértődni ha másik napon mentek.
2009. dec. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

24én én is, a párom a saját szüleivel van( nem élünk együtt), aztán 25-én én megyek hozzájuk, ebéd, aztán 26-án ő jön hozzánk, meg akkor jönnek a mamáék, meg keresztanyuék is.

szeretem mikor összegyüllik a család, ilyenkor jókat beszélgetünk, tavaly pl hógolyóztunk :D

A szülinapomat is ekkor tartjuk, úgyhogy van felfordulás, a konyhában sürgés forgás, de megéri, mert ritkán tudunk így együtt lenni.

2009. dec. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!