Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok? A barátommal...

Mit gondoltok? A barátommal szinte soha nem tudunk normálisan beszélni msnen, mivel mindig játszik.

Figyelt kérdés
Kb 5-10 percenként ír csak, és már kezd nagyon idegesíteni, olyan mintha a játék fontosabb lenne neki. Ti mit gondoltok erről? Kiakadnátok? Remélem csak én viszem túlzásba ezt az egészet...
2009. dec. 14. 21:45
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
89%

A játéknak semmi köze a gyerekséghez, kikapcsolódás. Ha a barátod olyasmit csinál, ami jólesik neki, és te azt gondolod, hogy minden ideje a tiéd, akkor egy önző tyúk vagy. Velem is ugyanezt csinálta a volt barátnőm. Ha online voltam, akkor csak vele beszélhettem, mintha a lehetőség egyben kötelesség is lenne. Bezzeg ha ő akart mást csinálni...


Egyes lányokra jellemző, hogy képtelenek felfogni, hogy egy kapcsolatban is szüksége van mindkét félnek szabadságra.

2009. dec. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
61%
Igen, kiakadnék. Mert jól gondolod: a játék fontosabb neki náladnál. Erre rá kellene ébreszteni, mert valószinű függő az aranyos. Mindennek van határa. Ha meg akarod tartani, beszélj a fejével!
2009. dec. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
81%
nekem van egy tuti módszerem: ne lépj be msnre ( vagy csak rejtve) amikor várja, hogy majd fel fogsz lépni... eltelik 1-2 óra és hidd el keresni fog, meg ha fellépsz utána sokkal jobban értékeli majd, hogy fent vagy! nálam bevált:)
2009. dec. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
69%
Igen, de a Kérdező nem arra gondolt, hogy néha nem ír neki vissza, hanem folyton leszarja, mikor ráír. És aki pedig önző tyúkozott, az egy agresszív barom:D Igen, a játék fontosabb Nálad, mert a barátod egy hülye. Velem is ezt csinálta az exem, kezdte a játékkal, majd személyesen is zárkózott, meg bunkó lett.
2009. dec. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Amúgy nem gondolom, hogy minden ideje az enyém, hetente kétszer találkozunk. Azon kívül mindig a haverjaival van, bulizik stb, és ez nem zavar. De ha már fent van msnen csak beszéljünk már...
2009. dec. 14. 22:42
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Ne telepedj rá, mert azzal csak még jobban elmérgesíted a helyzetet. Legyél bejelentkezve pl. de ne írj rá. Lássa, hogy te el tudod foglalni magad nélküle :)
2009. dec. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
84%

Kérdező, legyél már te is önálló, biztos vagy benne, hogy játszik? Miből gondolod, látod? Mi van, ha mondjuk filmet néz, vagy esetleg tanul, vagy dolgozik valamin, vagy bármi, ami leköti az idejét, és nem tud odafigyelni a villogó ablakra?

Találkoztok és olyankor minden figyelme a tiéd, gondolom, de nem csak te vagy a világon, vannak barátai, van tanulnivalója vagy munkája (vagy mindkettő), és kell, hogy legyen idő a játékra és egyébre, amikor kikapcsolhatja az agyát és nem figyel senki és semmi másra. Ezekre minden embernek szüksége van.

Van egy ismerősöm, akinek van egy gyönyörű kutyája, és van, hogy úgy viszi le a kutyát sétálni este, hogy az msn-t bekapcsolva hagyja, csak átállítja az állapotot.

Te se lógj állandóan a neten, keress más elfoglaltságot is. Nem is tudom, pl. olvass.

2009. dec. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
77%
Akkor van az, hogy azt mondom neki,hogy figyelj épp dolgom van elmondom neki hogy mi és ekkor és ekkor leszek és beszélünk majd. Ez a fiú le sz.r magasról téged. Te szerelmes vagy bele? Idegesít téged ez a dolog? Ha igen és igen akkor ő nem és nem. Ne vigyél ebbe a kapcsolatba érzelmeket légy vele kicsit bunkó lássa azt,hogy lehet érdekelnek téged más pasik is.Lássa azt ,hogy ezért a lányért harcolni és udvarolni kell.Mert így a fene megette és ne te írogassál neki majd ír az ha akar.Csináld úgy hogy kicsit legyen féltékeny na onnantól tiéd lesz a gyeplő.
2009. dec. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
100%
Szia!Én több mint 2 éve vagyok együtt a párommal és nálunk is kb ugyanez a helyzet:Dcsak ő akkor is játszik néha amikor ott vagyok:Selég rossz érzés:smert olyan mintha az fontosabb lenne mint én...szal eléggé kiakadok tőle:Dde gondolj bele jobb mintha hétvégenként részeg lenne és fűvel-fával megcsalna:)inkább ez legyen a hobbija mint az:)én így vélekedek.
2009. dec. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!