Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok? A barátommal...

Mit gondoltok? A barátommal szinte soha nem tudunk normálisan beszélni msnen, mivel mindig játszik.

Figyelt kérdés
Kb 5-10 percenként ír csak, és már kezd nagyon idegesíteni, olyan mintha a játék fontosabb lenne neki. Ti mit gondoltok erről? Kiakadnátok? Remélem csak én viszem túlzásba ezt az egészet...
2009. dec. 14. 21:45
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Ja, és mindketten 20 évesek vagyunk és 2 éve vagyunk együtt.
2009. dec. 14. 21:46
 2/19 anonim ***** válasza:
74%
Csinálj egy kis lelkiismeret furdalást legközelebb, amikor együtt vagytok. Ez megteszi a hatását úgy két hétig. Utána kezd elölről.
2009. dec. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
100%

Én egy picit kiakadnék.. de most am msnre gondolsz h "5-10percenként ír"? Ha már élőben sem tudtok beszélni az gázosabb, mondjuk msnen is de még midnig jobb mintha élőbe nem szolalnátok meg xD lehet nem is birtátok volna idáig :D

am nem konkrét vis lehet csak én nemértem :P szóóval taliztok sokat meg minden ? v csak ien msnes? :)

2009. dec. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Már mondtam neki, ugyanezt amit ide leírtam, de leszarta...Köszi a választ!
2009. dec. 14. 21:52
 5/19 anonim ***** válasza:
44%
Akkor zsarold a szexel
2009. dec. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ha egyébként tudtok beszélni, akkor nincsen semmi baj. Ha sűrön találkoztok és van közös témátok akkor ez így jó, nem kell sülve-főve együtt lenni, neki is kell 1 kis idő, amikor a hobbijának él.
2009. dec. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha a helyedben lennék, és megbeszéltük volna, hogy estére csevegünk, akkor elvárnám, hogy rám figyeljen, ha van mondanivalóm, ha nincs, akkor pedig befejezném, és tenném a dolgom.

Nem tudok neked mit mondani, mert igy nem tudom megiténi, hogy te várod el, hogy minden idejét neked szentelje, vagy ő unja az egészet és szivesebben játszik közben.

ezt le kell tisztázni. ha valami nem működik, azt nem szabad erőltetni, annak még sosem volt jó vége, viszont ha csak arról van szó, hogy annak ellenére, hogy minden ok köztetek, mégis fálvállról veszi ezt az egészet,nos...

Tisztázd le vele mi az ilyen viselkedésének az oka, mert ez gyerekes, viszont te se várd el tőle, hogy csüngjön rajtad, mint alma a fán. Az lehet, hogy most még érdekes, de tudod, milyen fárasztó tud lenni néhány év házasság után!?

Mond neki, hogy komoly, érett felnőtt kapcsolatot akarsz, mert az vagy, és viselkedjen annak megfelelően...!

(vicc volt)

2009. dec. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem jobb ha elfogadod így, hisz csak msnen van probléma.

Nem veled van baja, csak még valahol gyerek, és játszik, de ha veled lenne baja fel se menne msnre.


17/L

2009. dec. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
77%
Ne írj neki te egy jó darabig. Had' ijedjen meg kicsit,
2009. dec. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te túlzod el. Örülj, hogy a lelkében gyerek tud még lenni, addig biztos nem megy tönkre idegileg, amíg tud játszani. Te is találj magadnak valami elfoglaltságot, senkit ne láncolj magadhoz.
2009. dec. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!